Pri 103 stupňoch je to dostatočne rýchlo, aby roztopilo košíčkovú polevu v šiestich minútach, ale to neodradí od línie, ktorá visí okolo bloku v spoločnosti Silos Baking Co. v meste Waco, TX. A prečo by to malo byť? Mnohí ľudia tu cestovali z celého štátu Lone Star, rovnako ako z Floridy, Colorada – dokonca aj Kanady – aby sa pokúsili o Joannu Gainesove zaobchádzať (a prsty prekrútili, pozreli ženu samú).

Pre outsider by si myslela, že vynašla ďalšiu dúhovú bagelku alebo Freakshake. Ale Gainesova hra je loď, nie schtick-y občerstvenie. Ona je známa pre renováciu domov s jej manželom, Chip, na HGTV je Fixer Upper, aj keď nie je žiadnym tajomstvom, že ak má viac voľného času – viete, keď nenarazí na rad farieb, tapiet, nábytku, štvrťročného časopisu o životnom štýle, prevádzkuje obchod s domácimi tovarmi alebo sa stará o štyri deti – spustiť show na varenie. Namiesto toho použila, aké náhradné chvíle má otvoriť pekáreň.

silá Baking Co. Cupcakes

Candace Braun Davison

Obchodník s rozlohou 1 600 štvorcových stôp bol otvorený menej ako dva mesiace, ale zvuk, ktorý ho obklopuje, sa stavia od konca februára, keď Gaines prvýkrát oznámil, že transformuje bývalý obchod s kvetmi na okraji síl (AKA epicentrum všetkých vecí Chip a Jo Jo, kde sa nachádza slávny obchod s domácimi potrebami Magnolia Market). Bolo by to “nečakané zoskupenie čerstvých pečených pečiva, chleba a sladkostí”, ktoré mali za cieľ umožniť hosťom “cítiť lásku k pečeni [jej] rodiny”, Joanna si škádlila v príspevku Instagram.

V ponuke nie sú charakteristické znaky fenoménu vírusových jedál – druh, ktorý inšpiruje splash Mountain kalibru linky a nonstop Instagram príspevky-ale ponúka Fixer Upper fanúšikov (a blízkych, ktorí si s sebou prinášajú na púte do Waco) niečo ešte väčšie: chuť Gaineseovho dobre vyskúšaného života.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Chip chuť testované (plnené tvár) všetky konečné príchute pre pekárne dnes. Jeho osobný favorit, jahodový krémový koláč. �� Sme veľmi blízko k otvoreniu nového miesta! #chiptested #chipapproved #fixerupper ��: @ matsumoto818

Príspevok, ktorý zdieľa Joanna Stevens Gaines (@joannagaines)

Je to ako Disney World pre milovníkov lodí.

Každý posledný detail vás vtiahne do svojho vesmíru, čo je tiež príkladom superznačky: Steny sú lemované v bielej podchodovej dlaždici, každé ošetrenie v okne je označené podpisom Magnolie, svadobná karta-hodná kaligrafie-rovnomerná nádoby na cukor a múku v zadnej časti pekárne, čo je ďaleko od pohľadu hostí. Ako čierna a biela tapeta v kúpeľni? Je to z Joannaovej linky pre York Wallcoverings, ktoré sa uskutoční v marci. Všimnite si, že nápis napravo od predných dverí? Je to listová lepenka od spoločnosti Letterfolk Co., ktorá je pravidelným zariadením v domoch, ktoré zdobia. Craving #shiplap tričko, ktoré zamestnanci nosia? Môžete si kúpiť jeden, ako sa rozhodnete, ktorý košík na objednávku – alebo vyzdvihnúť iný štýl na trhu Magnolia, hneď vedľa.

Gaines takýmto spôsobom vytvorili pre milovníkov lodí Disney World. Keď prejdete na Webster Avenue, môžete vidieť patinované vrcholy síl, ktoré sa zdvihujú proti Wacoovej štíhlej panorámke ako je Cinderella’s Castle v Magic Kingdom. Blokuje sa, parkovacie značky sa objavujú všade; neočakávaný tok príjmov pre baptistickú cirkev, opravovňu automobilov a ďalšie podniky v okolí trhu Magnolia, ktoré sa týkali každoročne 25 000 až 35 000 ľudí podľa turistického informačného centra Waco.

silá Baking Co.

Chelsea Lupkin

Samotný chod nohy, v kombinácii s hlukom obklopujúcim pekárske otvory, povedal Chipovi a Joanovi, že Silos Baking Co. potrebuje maximalizovať každý štvorcový palec priestoru obchodu. Namiesto radov tabuliek je v prednej časti pekárne umiestnené navíjacie sametové lano (len to nie je sametové, pretože to je Joanna Gainesová, o ktorej hovoríme, nie majitelia cirkvi-1983 dolárového divadla), aby udržali linky poriadne. Akonáhle sa dostanete do línie, dostanete nadmernú indexovú kartu, ktorá zobrazuje menu, spolu s 3 1/2-palcovou tužkou na označenie vašej objednávky, takže nie je žiadna – alebo skôr, menej-wafling v čase, keď dosiahnite pokladník.

Zamestnanci sú umiestnení na niekoľko stôp, sú pripravení odpovedať na akékoľvek otázky, ktoré môžete mať, a nápoje sú strategicky umiestnené v dvoch chladničkách vľavo od predných dverí, takže ich môžete chytiť pri vstupe. Linka sa môže zdať skľučujúca na prvom mieste, ale s týmito praktikami na mieste, priemerná osoba čaká len 7 minút pred odovzdaním “Cupcakes sú muffiny, ktoré verili v zázraky” – podčiarknuté čiernej škatule s ich objednávkou vo vnútri, hovorí Sarah Winn, predná strana správcu pekárne.

“O víkendoch to môže byť až 20 minút, ale snažíme sa udržať veci v pohybe,” vysvetľuje.

silá Baking Co.

Chelsea Lupkin

Joanna je všetko o Maximalizácia (pece) Potenciál.

Udržanie pohybu línií bolo jedno. udržanie sa dopytu sa ukázalo byť rovnako veľkou výzvou. “Vďaka otvoreniu pekárne sme sa snažili maximálne vyčistiť kuchyňu a vypáliť 10 000 koláčikov za jeden deň,” hovorí Winn. “Vy sa pripravujete na hodiny a hodiny, ale nikdy neviete, čo sa stane, kým neotvoríte dvere pre 3000 ľudí.”

A presne to sa stalo. Tisíce ľudí sa zastavilo na košíčkovi, muffinom, cookie alebo v porciách (jediná chuťovka v ponuke, čedar, slanina a sucháre); trend, ktorý pokračuje každý deň od otvorenia obchodu v polovici júla. Pekáreň predáva približne 3500 košíčkov a 300 sušienok v “pomalších” dňoch – tento počet skoky do 3900 košíčkov a 500 cookies štvrtok cez soboty.

Poleva cupcakes at Silos Baking Co.

Chelsea Lupkin

Spočiatku sa všetci pokúšali o klasickú klasickú kombináciu čokoládového dortu s vanilkovou zmrzlinou, ale čoskoro ho prehrali dva konkurenčné bestselleri: jahodový krém N, jasný ružový tortu s vanilkovým maslom (čo sa tiež stalo Chipom obľúbená položka v ponuke) a citrónová levanduľka, jemná zmes citrónu a levanduľového koláča s oblakom citrónového masla na vrchole.

“Myslím, že tu po prvýkrát prichádza veľa ľudí, takže chcú vyskúšať niečo, čo predtým nemali,” hovorí Winn.

silá Baking Co. Strawberries 'N Cream Cupcakes

Chelsea Lupkin

Dokonca aj sprinkles Získajte Joanna Touch.

Dokonca aj obyčajné príchute sú jazzované s názvami, ktoré kývli na svet Gainesovcov: Je to Silobration, čokoládový vanilkový koláč s čokoládovým krémom, ktorý kývol na dvojročné viacdenné party duo v Sila; Shiplap, kombo vanilka na vanilke; a Nuts & Bolts, pekáč a orech poháňaný košíček so smaženým tvarohom. Posledný bol takmer nazvaný Demo Day, ale názov orechov vyhral po fanúšikoch prieskumu.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Potrebujem tvoju pomoc! Strávil som niekoľko posledných týždňov a snažím sa rozhodnúť o zábavných menách pre všetky sladké jedlá, ktoré ponúkneme v pekárni. Toto je obľúbený cupcake Chip, pretože je plný pekanov a vlašských orechov a má zmrzlinu. Chip ho zúžil na tri možnosti a chceli by sme, aby ste nám pomohli rozhodnúť o záverečnom hlasovaní. Tu sú tri možnosti: a. Matice | b. Matice a skrutky c. Demo deň Komentár nižšie s vaším hlasom a poďme si tento cupcake meno! Budeme spájať vaše hlasy a zdieľať víťazné meno o 15:00 zajtra!

Príspevok, ktorý zdieľa Joanna Stevens Gaines (@joannagaines)

Rovnako ako domovy zdobia Joanna, estetika záleží na sladkosti. Väčšina pekárskych pekárov má svoj vlastný vír podpisu (či už je to Georgetown Cupcake’s Pouf alebo Magnolia Bakery je postrek-držať swoop a lopatka technika), a Silos Baking Čo nie je žiadna výnimka. Zatiaľ čo niektoré obchody sú príliš roztomilé alebo kýčovité, štýl Jo Jo je rafinovanejší rozmar. Kryštálové košíčky sa vyhýbajú rustikálnemu hnedému pergamenovému papieru a každé ošetrenie je zakončené vírivým kužeľom polevy, ktorý je rovnako vysoký ako samotný koláč. Neexistujú žiadne dúhové postrekovače; len malé biele nepotraviny, čokoláda-zakryté espresso fazuľa (na topping pohár pohár O ‘Jo, samozrejme), alebo zelený list Magnolia vyrobené z gumovej pasty.

silá Baking Co. Cupcakes

Candace Braun Davison

To je kúzlo dotyku Gaines: Každý detail vyzerá dosť dobre na to, aby si mohol jesť – a na Silos Baking Co., môžete.

Nasledujte Delish na Instagram.