Aj keď nežijete v New Yorku, je ťažké tvrdiť, že cheesecake v štýle New Yorku nie je kráľom všetkých tvarohových koláčikov. Je bohatá a hustá, krémová, ale ostrá. Existuje argument, že nie je nič lepšie ako hrubý NY plátok s jahodami alebo čokoládovou omáčkou. Ale nová reštaurácia sa usiluje o najlepší titul v smotanových dezertoch, japonskom reťazci, ktorý sa nazýva strýko Tetsu. A má svoje pamiatky nastavené na území USA.

Súčasťou materskej spoločnosti Panda Express bude Cheesecake strýča Tetsua, ktorý otvorí svoju prvú štátnu pozíciu v Honolulu, HI 1. marca – s druhou plánovanou pre Arcadia, CA v priebehu tohto roka. Star-Inzerent správy. A jej sladkosti sú úplne odlišné od toho, na čo ste zvyknutí. Vyrobené z japonského masla a austrálskeho smotanového syra sú koláče hladšie a menej sladké ako ich americké protějšky. Rajčiaky sú pečené denne v malých dávkach, až vrcholy sú zlatohnedé, potom sa podávajú teplo priamo z rúry! – ale nie skôr, než sa dostanú na pečiatku s ochrannou známkou značky baker.

Webová stránka spoločnosti vysvetľuje, že jej rozkošný maskot v štýle anime, strýko Tetsu, je “66-ročný skvelý cestovateľ hľadajúci sen, romantiku, vynikajúce jedlo a cestovanie po celom svete!”

obraz
Strýko Tetsu’s Cheesecake

Každý 7-palcový cheesecake ide približne na 10 dolárov. Ale pekáreň bude tiež jestřába iné asijské-inšpirované pečivo ako matcha (japonský zelený čaj) cheesecake, citrónové koláče a med Madeleines. A to má zmysel: strýko Tetsu sa stal tak populárnym na celom svete, že má už miesta v Kanade, Thajsku, Singapure, Malajzii, Filipínach a Kambodži. V blízkej budúcnosti sa čoskoro rozšíri do viacerých krajín. A to je viac ako Cheesecake Factory môže povedať.

Nasledujte Delish na Instagram.