V prípade, že ste to už nepoznali, je to mesiac Pride, 30-dňová séria národných slávností, ktorá vyznamenáva homosexuálnu, lesbičku, bisexuálnu, transsexuálnu a spochybnenú komunitu – a jedna obchodná časť zmrzliny v Los Angeles sa zúčastňuje vážne chutného spôsobu.

Salt and Straw je známy svojimi prekvapivými chuťami, ako je Arbequina Olive Oil a hruška a modrá slávka, a tento rok spoločnosť vytvorila vlastný sherbet pre mesačné slávnosti: dúhový vírivý zmes Skittles.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Ako oslavovať #prideweekend? Príďte si vychutnať lahodnú príchuť Rainbow Skittles, ktorá prináša úžitok z projektu @trevor v našom obchode v západnom Hollywoode. Je to chutné a podporuje veľkú príčinu!

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Salt & Straw Ice Cream (@saltandstraw)

Limitovaná edícia sa priniesla pre týždeň L.A Pride Week s časťou výnosov, ktoré profitujú z projektu Trevor, nadácie zameranej na krízovú intervenciu a prevenciu samovrážd pre LGBTQ + mládež.

KOMO správy oznamujú, že sherbet sa vyrába triedením koliesok podľa farby a každým farbením jednotlivých farieb jednotlivých vrstiev pred ich vrstvením, aby sa vytvoril efekt dúhy. So všetkým týmto úsilím, nie je divu, že chuť je k dispozícii len krátku dobu.

Mestá v okolí USA naplánujú obrovské oslavy s prehliadkami a koncertmi, okrem iných slávnostných vecí. Los Angeles je medzi prvými, ktorí oslávili (s prehliadkou, ktorá prešla do #ResistMarch), odkedy sa udalosť mesta koná počas prvého júnového týždňa. Niektoré mestá, ako napríklad San Francisco a New York, oslavujú počas posledného víkendu.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Happy #PrideMonth! Zastavte sa v našom obchode v západnom Hollywoode tento víkend a vyskúšajte špeciálnu príchuť Rainbow Skittles Sherbet. Časť príjmov bude prínosom pre projekt @trevor.

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Salt & Straw Ice Cream (@saltandstraw)

TASTE THE RAINBOW: Skittles Original Candy, 54 oz vrece, 6,49 dolárov: amazon.com

Chuť je momentálne k dispozícii iba v lokalite West Hollywood v Los Angeles a na mieste v meste Fillmore San Francisco.

Ak ste niekde na západnom pobreží a vy ste bummed, že vám chýba chuť, nestrieľajte sa. Ponáhľajte sa do Portlandu, ALEBO pre ich oslavu Pride, zistíte, že Salt & Straw predáva svoju osobitnú príchuť znova na NW 23. mieste 17. júna a 18. júna.

Nasledujte Delish na Instagram.