Ak ste v minulých rokoch žijete pod skálou, určite ste si všimli nápor rosé produktov zaplavenia obchodov, Instagrams a Bachelor hodiniek. Keď rosé celý deň mantra vzlietol, víno rosé ustúpilo v ružovej chuti, šumivá voda, ružová slanina, rosé jablčné víno a teraz rosé vodka.

Hangár 1 bol prvý na scéne a tento týždeň nasledovali tri Olivy. Na rozdiel od verzie Hangáru 1, ktorá mieša vodku a víno, Tri Olivy Rosé používajú základ vodky s prírodnými arómami, aby získali ružovú farbu a ružovú chuť bez miešania v skutočnom víne. Vôňa je viac ružová než vodka, ktorú oceňujeme, a Tri Olivy odporúčajú jej popíjať sólovou vodou alebo zmiešať do frosé (majú na svojich internetových stránkach recepty).

obraz

Astrid Stawiarz, Getty

Že je to vodka skôr než zmes vodka a vína, prináša to prínos menej uhľohydrátov ako priame víno, niečo, čo z herečky Busy Phillips fanúšikom nápoja. Na úvodnej párty pre novú vodku, Phillips žartovala, že jej milované ružové robil jej tuk (jej slová, nie naše!), tak sa odstrihla. Teraz, keď existuje nápoj Tri Olivy, plánuje piť celé leto. Sme tu s tebou, dievča.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Chlapci … @ ThreeOlives práve uvoľnil svoju Rosé Vodku a som OBSESSED. Vážne neviem, ako sme to urobili tak dlho bez toho. #YesWay

Príspevok, ktorý zdieľal Busy Philipps (@busyphilipps)

Spolu s firmou Phillips má značka alkoholických nápojov Betts on board, satirickú značku blogov, ktorú spravujú Aleen Kuperman, Samantha Fishbein a Jordana Abraham. Betches a tri olivy spolupracovali na merchandise, ako drzé pohľady a komfortný zásobník svalov jemne inzerujú nový nápoj, ktorý je k dispozícii na zakúpenie na internetovej stránke Betches.

KÚPTE TERAZ Vodka a Rosé Tank Top, 32 dolárov; betches

Tri Olivy Rosé vodka je teraz k dispozícii na celom svete a je dodávaná vo fľaši s objemom 750 ml za 17,99 dolárov. Nájdite to spolu s inými inštraktívnymi vôňami troch olív vodky, ako Loopy, Tartz a Espresso.

Nasledujte Delish na Instagram.