Po tom, čo McDonald’s bol kritizovaný raňajkami reťazca ako Denny’s pre pripojenie sa k celodennej raňajkovej hre tak neskoro, zdá sa, že Burger King je ešte pomalšie, než hop na bandwagon. Podľa Consumerist, jeden čitateľ spozoroval markýzu na mieste v BK v New Jersey, ktoré sa chlubilo “teraz podávajúcou raňajky po celý deň”.

Je to záblesk na Zlatých oblúkoch? Pomsta za to, že neprijala ponuku na vytvorenie McWhoppera? Alebo Burger King skutočne kopíruje McDonald’s – a zvyšok celodenného raňajkového klanu?

V Garwood, NJ, umiestnenom priamo naproti umiestneniu McDonald’s, táto základňa v skutočnosti slúži na každé raňajkové menu. Ale po oslovení spoločnosti burger-flipping potvrdila, že to nie je bohužiaľ celonárodná iniciatíva. Namiesto toho je franšízantom miestne rozhodnutie rozhodnúť sa s konkurentom cez ulicu. Takže zatiaľ čo nemôžete očakávať, že nájdeš hash hnedé 24 hodín denne 7 dní v týždni v každej lokalite v Burger King, je možné, že tí, ktorí sú umiestnení v blízkosti svojho nepriateľského oblúka, budú na palube.

obraz

Spotrebiteľ / Matt

Nasledujte Delish na Instagram.