Keď príde na zdravú výživu, herečka Jennie Garth sa nezaoberá zložitým zoznamom potravín, ktoré môže a nemôže jesť, alebo sa zhoduje s Body Weight Watchers alebo niečím takým. Udržuje to jednoduché.

“Ja jednoducho nekupujem nič, čo je v krabici, alebo môže,” povedala nedávno People.com. “Každú noc varíme a jeme čerstvé, zdravé a čisté.” Jedna pohľade vo vnútri chladničky, s láskavým postavením Instagram, podčiarkuje tento záväzok. Jej chladnička je plná ovocia a zeleniny spolu s občasnou fľašou bublinky alebo Gatorade.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

žiadna zlatko, to nie je tvoja šťava! #childgonewild

Príspevok zdieľaný Jennie �� (@ jenniegarth)

Chystá sa jej pravidlo bez krabice alebo konzervy znamená, že Garth nemusí rozširovať prísady na každom štítku, takže vie presne to, čo ukladá do svojho tela. A pretože to je väčšinou ovocie a zelenina, dostane veľa vitamínov – niečo, na čo je veľká.

“Ja som vždy bláznivá vitamínka,” povedal Garth.

Bývalý 90210 hviezda udržiava bezlepkovú diétu a jej čerstvé jedlo – prvý prístup k jedlu jej pomohlo udržať si 30 libier, ktoré klesla na jeseň. Veľká vec, povedala ľudia v septembri má správny pohľad: “Musíte si pripomenúť, aké sú vaše priority,” povedala. “A pamätajte si na to, že zostanete zdravý a žijete zdravým životom.”

Jennie Garth

Michael Loccisano

Garth cvičí každý deň, či už je to jogging, biť do telocvične alebo ísť turistikou so svojím psom. Ale práve preto, že sa zaviazala k zdravému životu, neznamená, že je imúnna občasnej zhovievavosti. Povedz, čo chceš o bielej čokoláde, ale je to jedna z obľúbených Garthových. Bude mať dve alebo dve kousky, keď pečie so svojimi dcérami (čo technicky neporušuje jej pravidlo, pretože to prichádza v obale). Hviezdicové sladkosti Instagrammed, ako sú mušle z čerešňového paláca a medové banánové kešu s koláčmi, ktoré sa drobia v pečení bez cukru.

“Moja posledná posadnutosť … pečenie bez cukru,” spýtala sa šálka.

Ak vyrieši spôsob, ako urobiť košíčky s nízkym obsahom kalórií a ako bielkovinou balené ako grilovaný kuracie šalát, radšej sa zastavte v Delish kuchyni, ASAP.

Kód PIN pre neskôr:

obraz

Nasledujte Delish na Instagram.