Jessica Alba môže mať miliardu dolárov a desiatky filmových kreditov pod pásom, ale to neznamená, že je imúnna normálnym novým mamám, ako je dojčenie na cestách.

Alba porodila svoje tretie dieťa v januári a zdieľa obrázky s dieťaťom Hayesom na Instagram spolu so svojimi sestrami Honor and Haven. Zverejnila niekoľko obrázkov, ktoré koja Hayes, z ktorých väčšina pochádza z komfortu svojho vlastného domova (kde sa nedávno zhliadla Grace a Frankie, v prípade, že ste sa zaujímali). Ale niekedy zaneprázdnené mamičky potrebujú nakŕmiť svoje deti v strednej dobe a Alba sa nedrží zdržania sa zdieľania týchto momentov.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Ahoj

Príspevok, ktorú zdieľa Jessica Alba (@ jessicaalba)

Minulý víkend Alba pridal k svojmu príbehu Instagram vlastný príbeh a ukázal jej a Hayes v šatni Target. Titulok tiež čítal “unavené oči”, pretože jo, má tri deti a približne tri pracovné miesta na plný úväzok.

Cieľ bol otvorený, pokiaľ ide o ich pokyny priaznivé pre dojčenie, ktoré podporujú dojčenie žien v obchodoch. Podľa spoločnosti The Bump Target odporúča zamestnancom ponúkať miestnosť na upratovanie, nie kúpeľňu, ako miesto na kŕmenie, ak sa zákazník pýta, a hovorí, že nebude pristupovať k ženám, ak bude kojiť vonku. Pravidlá prečítavajú: “Hostia môžu otvorene dojčiť v našich obchodoch alebo sa môžu opýtať, kde môžu chodiť dojčiť svoje dieťa.”

Niektoré obchody Target dokonca majú “ošetrovacie haly” s pohodlnými stoličkami, prsnými chráničmi a dojčiacimi krytom pre mamičky na použitie. Kudos Target a Alba za to, že pomáhali normalizovať takúto prirodzenú akciu.

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.