Jessie James Decker oslavovala svoje narodeniny tento týždeň spôsobom, ktorý sa uskutočňuje každých 30 rokov Priatelia fanúšik by mal – s najvyššou tematickou večierkou, ktorá priniesla milostný sitcom z 90. rokov. Podľa Deckrovej Instagram jej rodina hodila jej “intímnu večeru na narodeniny” a ich pozornosť k detailu by Monica hrala.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Ďakujeme za všetky priania narodenín! Nikdy som si nemyslel, že by som oslávil moje tridsaťročné narodeniny s mojím novým narodeným na prsiach, ktorý chcel sláviť v tej chvíli lol, moja rodina ma dobre vedia a hodil mi “priateľom” intímnu večeru na narodeniny! Tak vďačný za svoju rodinu a priateľov a kde som v mojom živote a nikdy to nepovažujem za samozrejmosť # 30

Príspevok zdieľaný Jessie James Decker (@ jessiejamesdecker) dňa

Decker, ktorá nedávno zrodila svoje druhé dieťa spolu s manželom Ericom Deckerom, odhalila úžasný trojvrstvový tortu zdobený slovami “The One Where Jessica Turns 30”, odkaz na všetky epizódy titulu show. Prvá vrstva zobrazuje panorámu mesta New York; druhá je vyrobená tak, aby vyzerala ako predné dvere Moniky, doplnené obrazovým rámom okolo obruby; a vrchol je tvarovaný ako najkrajšie hrnček Central Perk.

KÚPTE TERAZ Priatelia žltá dverná zárubňa, 32 dolárov; Amazonka

Na fotografii Decker robí nejaké vážne multimediálne mamičky, ale stále si môžete vyfotiť jej značku s názvom “Rachel”. Jej sestra zverejnila aj fotku dvoch, s titulom “Rachel k mojej Monike!”

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Rachel k mojej Monike! Jednou bola Jessica 30 rokov! Šťastné narodeniny môjho najlepšieho priateľa a sestry! Milujem ťa toľko ❤️����Thank Bohu, že ťa mám pre moju veľkú sestru!!

Príspevok, ktorý zdieľa Sydney Rae Bass ✝ (@sydneyraebass)

V roku 2017 to povedal Decker Nás týždenne každý večer zaspáva na prehliadku (a urobila tak za neuveriteľných desať rokov!), takže samozrejme sú dekorácie party Priatelia-superfan schválené. Existujú odkazy na slečnu Chanandler Bong, Regina Falange a 15 Jemenskú cestu, kde Chandler predstiera, že ísť, aby sa zbavil Janice. Jej narodeninový znak bol dokonca zrkadlový po Rachelovom, ako je vidieť v “The One Where They All Turn 30.”

Prejdite sa, aby ste si mohli prezrieť viac obrázkov z Deckerovho večierku a získajte inšpiráciu pre vlastné Priatelia tresnúť.

Nasledujte Delish na Instagram.