Od chvíle, keď Atkins a South Beach boli naštvaní na začiatku roka 2000, vyhýbanie se sacharidom bolo kázané ako spôsob, ako zostať fit. Prečítajte si rozhovor celebrít a zriedka jesť cestoviny, pizzu alebo jednoduché škroby – pokiaľ to nie je podvádzač. Ale pre tanečnice a herečku Julianne Hough sú to nevyhnutné.

“Budem ich mať pri každom jedle,” povedala Nás týždenne v príbehu “Môj najlepší orgán”.

Spočiatku má celkový zmysel: ako tanečnica v herni Move From Beyond, robí nonstop kardio takmer každú noc v týždni. Sacharidy im pomáhajú dostať energiu, ktorú potrebuje pre takýto aktívny život, ale Hough trvá na tom, že je to viac.

Julianne Hough

Marcus Ingram

“Potrebujem sacharidy, pretože mi dávajú mozog a potom všetko ostatné funguje,” vysvetlila. “Myslel som si, že sú to môj nepriateľ, ale oni sú vlastne môj najlepší priateľ.”

Nie je to tak, že narazí na všetky autobusy In-N-Out, McDonald’s a Hungry Howie. Jej ideálne jedlo je docela vyvážené: kuracie, sladké zemiaky a iná zelenina na boku.

Julianne Hough

Noam Galai

“Všetci sa bojí metabolizmu sacharidov – hovoria o nich negatívne, ako napríklad:” Sacharidy ma tlčia alebo nafúknu “, ale len vyberajte ten správny a trošku,” povedal Hough.

To je kľúč: Výber komplexných sacharidov, ktoré vaše telo trvá dlhšie, ako Hough’s fav, sladké zemiaky, fazuľa a celé zrná. Denne na deň, Hough je veľký na jesť kuracie zábaly, ktoré sú naložené zeleninou, a na večeru, ona bude jesť hnedú ryžu alebo quinoa misku, alebo kurča alebo ryby so zeleninou. Alebo ak to cíti, pizza alebo cestoviny, ako pena arrabiata alebo margherita pizza na La Piazza v Los Angeles.

Julianne Hough

Marcus Ingram

Medzi vystúpeniami pracuje na posilňovaní svojho tela vyučovaním CorePower Yoga. To, spolu so zmesou bielkovín, sacharidov a zeleniny pri každom jedle, si ju vyživujte po tanci. Pokiaľ sa dostanú do dobre vyvážených jedál, tie dni podvádzania v talianskych nočných hodinách môžu byť presne to, čo sa podarí podvádzať, skôr než to, čo musíme mať teraz.

“Myslím si, že keď sa zbavíte seba, to je čas, keď si želáte cestoviny a pizzu,” povedala časopisu.

Kód PIN pre neskôr:

obraz

Nasledujte Delish na Instagram.