Deň svätého Valentína je takmer tu, a či si myslíte, že deň je s radosťou alebo strachom, tam určite bude dohoda tam, že budete mať radosť. Od burgerov až po burritos, je tu niečo pre každého.

Tetička Anny

Prevezmite mobilnú aplikáciu My Pretzel Perks a získajte kúpu zadarmo, jednu bezplatnú v tvare srdca preclíky. Medzi príchute patria originálny a škoricový cukor.

obraz

Tetička Anny

Kalifornia Pizza Kuchyňa

Vstúpte do CPK s medom (alebo BFF) od 10. do 14. februára a získajte sladkú dohodu za dve. Za pouhých 35 dolárov dostanete predjedlo, dve predjedlá a dezert. Môžete tiež zadať stávky, aby ste získali darcovú kartu s hodnotou 100 USD.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Viete, že jedlo je cesta do mojich sŕdc … �� Uveďte svoje miláčik alebo BFFL v tomto príspevku s #CPKgiveaway a zadajte, aby ste získali darčekovú kartu CPK 100 dolárov. [Príspevky sú ukončené 2/14/17. #linkinbio]

Príspevok zdieľaný spoločnosťou California Pizza Kitchen (@ californiapizzakitchen)

Mliečna kráľovná

Spoločnosť DQ predáva vrecúško červenej sametovej lyžičky, o ktorej hovorí, že je ideálnym spôsobom, ako popovieť otázku: “Budete so mnou žrať tento Blizzard?” Tiež výnosy z každého nákupu budú darované do Children’s Miracle Network Hospitals.

Fogo de Chão

Dajte si v brazílskej reštaurácii od 10. februára do 14. februára a dostanete bezplatnú jedálenskú kartu, ktorú môžete použiť pri ďalšej návšteve.

obraz

Fogo de Chão

Hooters

Pre tých, ktorí nenávidia Valentín a všetko, čo to znamená, Hooters má niečo pre vás. Shred-alebo vypáliť alebo pochovať – ​​obraz vášho bývalého (len digitálne) a získať kupón na bezplatné krídla na použitie v deň V.

Qdoba

Pridajte sa do registra v meste Qdoba 14. februára a dostanete bezplatný vstup. Môžete pobozkať niekoho z významného druhého s priateľom, áno, dokonca sami. Okrem toho spoločnosť Qdoba odovzdá $ 1 žiadnemu dieťaťu hladnému za každú bozkávacu fotografiu zdieľanú na stránkach Twitter, Facebook alebo Instagram pomocou hashtag #QdobaForAKiss od 10. do 15. februára.

Steak ‘n Shake

Steak a burger reťazec ponúka tri delikátne milkshakes na počesť V-Day. Môžete si vybrať z Červenej Velvet, Čokolády zakrytej Jahody a Oreo Červenej Velvet.

TGI piatky

Nielenže dostanete večernú večeru vo výške 30 dolárov za dve, ale TGI Fridays tiež ponúka polotovary s vínami. Okamžitá romantika, mám pravdu?

Waffle House

Vo večerných hodinách voňavého domu večera veľa zhromaždil kult kultúry. Reštaurácia Južná reštaurácia vytiahne biele obrusy a sviečky zvyšujúce náladu na večeru, na ktorú nezabudnete. Rezervácie sú dôrazne navrhnuté.

Biely hrad

Podobne ako Waffle House, táto miestnosť rýchleho občerstvenia sa mení na sedaciu reštauráciu pre V-Day. Posedenie je obmedzené a rezervácie sú povinné, takže sa neodkladajte.

Nasledujte Delish na Instagram.