Ak potrebujete ospravedlnenie, ak chcete vynechať večeru na varenie, ďalšie národné jedlo deň máte kryté. 17. október je Národný deň cestovín a tieto reťazce oslavujú veľké obchody a špeciály, z ktorých niektoré trvajú celý mesiac. Položte svoje šrútené nohavice a pripravte sa na sviatok.

Olivová záhrada

Zatiaľ čo Olive Garden dnes nekoná žiadne národné ponuky na cestoviny, je to sezóna Never Ending Pasta Bowl. To znamená, že môžete získať neobmedzené tyčinky, polievku, šalát a cestoviny za menej ako 10 dolárov. Aký lepší spôsob, ako sláviť dovolenku, ako sa správať do karboatómovej kómy?

Maggiano je

BOGO obchody sú najlepšie, najmä ak sú z miesta ako Maggiano, kde môžete tieto dve jedlá reálne rozložiť na štyri. Keď si objednáte klasické cestoviny na ľubovoľnom Maggiano, môžete si vziať druhý poriadok domov zadarmo.

Buca di Beppo

Tento mesiac, ktorý sa tiež stáva Svetovým mesiacom cestovín, Buca di Beppo ponúka štyri nové príchute cestovín: Campanelle Primavera, Spicy Orecchiette al Sugo, Creamy Short Rib Orecchiette a Pečené kuracie Campanelle. Všetky štyri sú k dispozícii do 31. októbra v malých a veľkých rozmeroch.

Makarónový gril

Prví respondenti môžu prísť do Macaroni Grill kedykoľvek tento mesiac na bezplatné mamičky Ricotta Meatballs a špagety. Dohoda je dobrá toľkokrát, koľkokrát ste vstúpili, takže aj keď ste už odišli, môžete dnes oslavovať.

fazuľu je

Ak ste dneska píšu na Fazoli a povedzte im, ako oslavujete Národný deň cestovín, môžete vyhrať darčekovú kartu talianskemu reťazcu, ktorý má lokality v celej krajine.

SÚVISIACE VIDEA:

Nasledujte Delish na Instagram

Prevezmite aplikáciu Delish.