1

Krispy Kreme

Ktorý voľný šiška sa chystáte na #NationalDoughnutDay? Obmedzte jeden na zákazníka, nie je potrebný žiadny nákup. , , , #krispykreme # �� #priestor

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Krispy Kreme Donuts (@krispykreme)

Prejdite do akéhokoľvek piatku Krispy Kreme a čerstvý a horúci koblih je všetko vaše, nie je potrebný žiadny nákup.

2

Walmart

#donut #ploch #doluts #ploch #glazeddonut #glazeddohnut #walmart #walmartdonuts #walmartbakery

Príspevok, ktorý zdieľa Robin Fields (@thebakingbeast)

Zabite dvaja vtáky s jedným kameňom, zatiaľ čo nakupovanie v piatok. Walmart dáva každému zákazníkovi glazovaný koblih – očakávajú, že mu poskytnú viac ako milión, takže sa nebojte, že dodávky budú obmedzené.

3

Tim Hortons

obraz

Tim Hortons

Ak žijete v blízkosti jednej z piatich špeciálnych miest v Buffale, NY, Columbus, OH alebo Detroite, MI, môžete vyhrať voľné koblihy počas celého roka A poriadok medových tkanín pokrytých 24 k zlatom. Nastavte svoj alarm: Prvá osoba, ktorá sa pýta na “Gold Timbits” v každom obchode, dostane cenu.

4

Dunkinov šišky

Helloooo, šišky! #NationalDonutDay príde, piatok 6/1! Doprajte si “Vlastné na ZDARMA šiška s nákupom akéhokoľvek nápoja ����❤️

Príspevok zdieľaný dunkindonuts (@dunkindonuts)

Začnite (alebo ukončite) svoj deň s Dunkinom: DD dáva každému zákazníkovi zadarmo pôžitok v piatok, ak si kúpite nápoj.

5

Papa Ján

Dva dni. 48 hodín. 2 880 minút. Čakanie na náš nový dezert je takmer skončené a my sme hraničné vydieranie. #NationalDonutDay

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Papa John (@papajohns)

Na počesť svojich nových kobylých dielov (škoricový cukor, plný karamelu, FYI), Papa John’s rozdáva zadarmo 10-dielny objednávky s nákupom akejkoľvek pizze piatok.

6

jedlý

Edible® Donuts sú oficiálne tu! ������ #EdibleDonuts #ChocolateCovered #SweetTreat

Príspevok zdieľaný jedlými úpravami (ďalej len “jednorazové dohody”)

Ovocná spoločnosť urobila nemožné: urobila jablčný vkus ako AKTUÁLNY dezert, bez toho, aby riskovala stratu zubov (pozrite sa na vás, karamelové jablká). Nový jedlý šiška môžete získať bezplatne v každom obchode v piatok. Na mojom hrobe sú takí dobrí.

7

Entenmann je

Vedeli ste, že @salvationarmyus popularizoval koblihu v Amerike? Uistite sa, že uchopíte Entenmannov šišky včas, aby ste s nami v piatok 1. júna oslavili #NationalDonutDay! #donutday #entenmanns

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Entenmann (@entenmanns)

Ako Entenmann pokračuje v honbe za šéfkuchára šteniatka (prihlášky končí 30. júna!), Tiež ctiť veteránov s voľnými šiškami. Spoločnosť sa spojila so spo- ločnosťou spásy a poskytla voľné šišky viac ako 8.500 veteránom v piatok. Úplný zoznam štyridsiatich štyroch “Do Good Donut Parties” po celej krajine, vedúci tu.

8

Burger King

obraz

Burger King

Všetci sa v tomto roku dostanú na zábava na šišky! BK podáva “šišky s grilovaným plameňom”, a to aj Whoppers s otvorom vyrezaným uprostred a voľný posuvník mini šišky na boku. Vtipné burgery sú len v piatok v predaji v Bostone, Miami, LA, New York City a Salt Lake City.

9

Farmy Cumberland

Mali by sme ísť za to? Komentár áno alebo nie. #DonutsAndCoffee #Donuts #GlazedDonut #Dopravy # Kávovar # Yum

Príspevok zdieľaný spoločnosťami Cumberland Farms (@cumberlandfarms)

Choďte na obchod s východným pobrežím pre skoro zadarmo koblihu: Pri akomkoľvek nápoji na nákup nápojov (káva, sóda atď.) Môžete zachytiť voľný otvor.

10

LaMar’s Donuts

#NationalDonutDay je tento PIATOK! # June1 #LaMarsDonuts #SimplyABetterDonut Získajte jeden FREE * kobliha … Nie je potrebný žiadny nákup. (* ponuka nezahŕňa špeciálne šišky.) Umiestnite svoje objednávky teraz … Lokality -> www.lamars.com/locations/

Príspevok, ktorý zdieľajú LaMar’s Donuts (@lamarsdonuts)

Žijete v Kansase, Colorade, Arizone, Missouri alebo Nebraske? Vráťte sa do spoločnosti LaMar, aby ste v piatok vyzdvihli svoj voľný šiška, nie je potrebný žiadny nákup.

Nasledujte Delish na Instagram.