V perfektnom svete by alkohol mal nulové kalórie. Odstránili by ste dvojité fisty bláznivé nápoje ako opitý ovocný štrk a grilované syry krvavé marys po celé leto dlho bez akýchkoľvek strachových strasti. Je to škoda, že to nie je realita, v ktorej v súčasnosti žijeme, pretože tento svet znie úžasne. Ale nie je to všetko zlé – tam sú hrdinovia (pozerajú na teba, Spiked Seltzer), ktorí dávajú nízkokalorické nápoje zamerané na zdravie-vedomé dav. Teraz Ketel One sa dostal na palubu taktiež, keď začal svoju prvú “diétu vodku”.

Ketel One Botanical má 73 kalórií (1,5 oz.), Čo je o 25 percent menej ako zastrelenie bežnej vodky značky. Je to tiež o 40 percent menej kalorické ako pohár bieleho vína, čo zrejme robí vašu party drink výber oveľa jednoduchšie.

Nová línia prichádza v troch príchutiach – uhorka a mäta, broskýň a oranžový kvet, grapefruity a ruže – ktoré vzrušujúco letnú.

Jedna vec, ktorú vieme – Ketel One Botanical bude predávaná ako jednoducho “vyrobená z vodky”, pretože aj keď to môže vyzerať ako skutočná dohoda, technicky neklasifikuje ako skutočnú vodku. USA a EÚ vyžadujú destilované destiláty, aby mali 40 percent alkoholu ako vodka alebo 37,5 percenta, ak ide o ochutenú odrodu.

“V skutočnosti neexistuje klasifikácia tohto produktu,” hovorí Jim Ruane, riaditeľ spoločnosti Ketel One Vodka. “Nie je to ochucená vodka kvôli nášmu dvojstupňovému výrobnému procesu, s druhou destiláciou a infúziou chuti na konci.”

Ale bez ohľadu na skutočnosť, že Botanical nie je skutočne ochutená vodka – bude to stále pre chutné (a ľahšie) vodka soda.

Nasledujte Delish na Instagram.