Minulý mesiac bol internet divoký pre miniatúrne avokády. Ovoce veľkosti pinta vybuchlo na sociálnych médiách nielen kvôli jeho roztomilosti (môžete si zapadnúť päť do dlaní!), Ale jeho pohodlie (jediné porcie = menej odpadu). Teraz kiwi dostanú rovnaké drobné ošetrenie, s kiwi bobuľovitým, kukuricou bez veľkosti hrozna, ktorú môžete jesť na cestách.

Hoci kiwi bobule sú v podstate len mini kiwi, chuť nie je rovnaká. Tí, ktorí to skúsili, tvrdia, že je to zložité, sladké a kyslé.

Rodilý k severným regiónom v Ázii s chladnejším podnebím – ako je centrálna Čína, Sibír a Japonsko – kiwi bobule alebo Actinidia Arguta, skutočne rastie v Spojených štátoch už viac ako 150 rokov. Takže ako zostala pod radarom od roku 1870? Nikto sa ho nikdy nepokúšal komercializovať. Ale teraz sa to chystá zmeniť.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Pekný víkend ! Veľké Ďakujeme @siyi_s za jej obrázok! # nergi #superfrutto #kleinefrucht #berryfruit #babykiwi #lepetitfruit #baie #baies #bier #kvoky # plody # ovocie # beeren #fruttidibosco #kiwebeere #berryfruit #heathyfood #eatclean

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Nergi, The Kiwi berry (@ nergi_)

Výskumné zariadenia vysokej školy v celej krajine a súkromné ​​spoločnosti, ako je Nergi, sa rozhodli vyťažiť z novoobjavenej posadnutosti Ameriky so všetkými prírodnými záležitosťami a snažili sa integrovať kivi bobule do nášho každodenného života.

Pestované v oblastiach Spojených štátov s chladnejšími klimatickými podmienkami ako New England, kiwi bobule sú druh ovocia, ktoré dokáže odolávať veľmi nízkym teplotám. Okrem toho, že sú skutočne roztomilé, ovocie je tiež plné antioxidantov, vlákniny, vitamínu C a vitamínu E.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Kiwiberrys �� Bei Lidl útočí a tak mitgenommen. Ich bin verliebt. Und Malina, die iné Kiwiliebhaberin, sowieso. Ich hätte gerne Mini Wassermelonen. Das wäre fein. #kiwi #kiwiberry

Príspevok zdieľaný �� �� �� & �� �� �� �� �� (@jaanagoeslightly) na

Bohužiaľ, tieto malé chalani nie sú pre všetkých k dispozícii. Očakávame, že kiwi bobule sa stanú viac rozšíreným fenoménom v najbližších mesiacoch, ale do tej doby všetko, čo môžeme urobiť, je čakať. A možno sa necháme obsadiť všetkými ostatnými frankenfruity, ako sú hrozno z cukrovej vínnej bujóny, miniatúrne avósy a ružové ananásy.

Nasledujte Delish na Instagram.