Voľby sú hrubé,obzvlášť keď príde na jedlo pre raňajky, tak najnovší hybridný dezert v New Yorku odstráni všetok tento boj. Cukor skořice plnený v koblihu bol daný svetu, pretože prečo by ste chceli želé alebo puding, keď by ste mohli mať celé pečivo plnené vo vnútri šišky?

Mysleli ste, že chrumkavé a rafinované sú chladné, ale nemysleli si dosť veľké; len niečo chýbalo. A niečím som zrejme myslel sladké, gooey, mrazené cesto uprostred. Nadstavba je geniálna práca šéfkuchára Thiago Silvy z reštaurácie Catch v NYC a je to v podstate najlepší spôsob, ako oslavovať tučný utorok. Ak dnes nie je všetko zbytočné, chýba vám celý bod.

Z vonkajšej strany to vyzerá rovnako ako váš základný, glazovaný koblih. Dobre, ale to, čo potrebuješ na to, aby si sa niekedy cítil spokojný.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Škoricové koblihy pripravené na servis @luis_miguelr pekná práca! #cinnamonrolldonut

Príspevok, ktorý zdieľa Thiago Silva (@ chef_thiago)

Ale oh, nesúďte koblihu tým, že ju pokryte všetkým. Vnútri nájdete lepkavý škoricový valec, ktorý je podľa Thiago asi tak problematický, ako to znie. “[Existuje] veľa zložitých prvkov. Je ľahké sa pokaziť,” povedal pre Mashable.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Práve som vyprážal škoricu v koblihu! A je to úžasné! #comingsoon #notonmenu #cinnamonrolldonut

Príspevok, ktorý zdieľa Thiago Silva (@ chef_thiago)

A ak to nestačí, dezert je podávaný s tekvicovou zmrzlinou, rum-infused pudinkom a brusnicovou omáčkou z granátového jablka. Pretože ak idete tak ťažko, tak by ste s ňou mohli len ísť.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Musel vystrihnúť jeden otvorený �� škorica škorica, tekvicová zmrzlina, brusnicová omáčka z granátového jablka, pepita brisee, tekvica bavorský krém, korenený rum sabayon #special #cinnamonrolldonut #pumpkin #desserts #sweets #pastry #catchnyc #oui #foodbeast �� cred: @ chefjohnbeatty #jbffall

Príspevok, ktorý zdieľa Thiago Silva (@ chef_thiago)

Keď sa nabudúce uhryznete do obyčajného glazovaného koblihu, pripravte sa na to vážne zrušiť.

Nasledujte Delish na Instagram.