Ak je Kroger vašim obchodom s potravinami, budete milovať ich najnovšie podnikanie. Zatiaľ čo spoločnosť rozšírila svoje čerstvé a pripravené na jedlo výber jedál na viac ako 120 miestach “Marketplace” začiatkom tohto roka, jedna šťastná lokalita sa chystá získať plnú reštauráciu napojenú na obchod s potravinami.

Zatiaľ Kroger zostáva ticho o svojej prvej reštaurácii – kuchyni 1883 – ale fotografie miesta a zoznamy pracovných miest potvrdzujú, že americká komfortná reštaurácia sa otvorí v októbri.

Reštaurácia sa nachádza v Unione, Kentucky Kroger Marketplace, WCPO Cincinnati správy, a bude slúžiť obed, večera a víkend brunch.

Podľa zoznamu pracovných miest Kroger, kuchyňa 1883 bude obsahovať “ponuku z nuly, ručne remeselné koktaily s rodinnou atmosférou.” Kroger najíma hostiteľa, servery, kuchárov a bussery, takže sa zdá, že reštaurácia sa pripravuje na otvorenie, aj keď reťazec ešte neodpovedá na žiadosť o komentár.

Banner mimo priestoru číta “Otvorenie októbra 2017”, takže by nemalo byť príliš dlhšie, kým Kroger ohlási ďalšie podrobnosti o svojej prvej reštaurácii. Meno, samozrejme, pochádza z roku otvorenia obchodu s potravinami, 1883. Prvý Kroger sa otvoril v Cincinnati, len 20 míľ od Únie.

Nasledujte Delish na Instagram.

Prevezmite aplikáciu Delish.