Ak očakávate, že v tomto roku budete osamelý na Valentína, je tu aspoň nejaká dobrá v tom, že viete, že môžete získať útulnosť s niekoľkými zbrusu novými príchuťami Skittles pre dovolenku. Podľa niektorých majstrovských potravín “grammerov, Skittles je poctou slávnostnú dovolenku uvoľnením zbrusu nového” Love Mix “naplneného červenými, bielymi a ružovými farbami.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Deň 3 “Snažím sa nájsť lásku v Candy Uličke” nás zavedie do nového mixu Skittles Love at Target! Ochucovadlá sú jahoda, čerešňa, melón, jahody (wtf je to ?!) a biele hrozno. Päť rôznych chutí, ktoré ma milujú? Ach chlapec, moja prvá šesťčlenná! �� (Som panna ��������)

Príspevok zdieľaný spoločnosťou JunkBanter.com �������� (@junkbanter)

Nový cukrík bol do Instagramu odoslaný pred novým rokom Junk Banter (@junkbanter), ktorý uviedol v titulku fotografie, že chuťové látky predstavené v zmesi zahŕňajú melón, biele hrozno, jahody, jahody a čerešňu.

“Príchuť bieleho hrozna ma prinúti, aby boli všetky vínové príchute skôr ako iné zmesi Skittles z rôznych druhov ovocia,” napísal bloger.

Candy Hunting (@candyhunting) tiež postúpila fotografiu nového balíčka do Instagramu, pričom v príspevku sa uvádza, že Skittles Love Mix je k dispozícii výlučne v Target.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Nové Skittles Love Mix je teraz vonku! Medzi príchute patria vodný melón, biele hrozno, jahody, jahody a čerešňa. Príchuť bieleho hrozna ma prinúti, aby to boli všetky vôňové vône skôr ako iná zmes Skittles z rôznych druhov ovocia. V každom prípade ich našiel u Targetu.

Príspevok zdieľaný @ candyhunting dňa

Tieto nové Skittles oficiálne dorazili do Targetovej kandelovej uličky 7. januára, okrem iných exkluzívnych sladkostí s motívom Valentína, ako sú Reese’s Peanut Butter Love Bugs, Hershey’s Cupcake Kisses a Dove Milk Chocolate & Caramel Love Notes.

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.