V duchu futbalovej sezóny, Skittles spolupracuje s NFL za svoju šancu hrať si zábavnú hru so svojimi zákazníkmi. Len na obmedzený čas, triky Triky Playing Skittles budú obsahovať príchute, ktoré nezodpovedajú vonkajšej farbe ich cukríkov.

Napríklad, Skalica môže byť ružová alebo zelená, ale chutí ako úplne iný farebný cukrík. “Je to zábava v súvislosti s futbalovou stratégiou,” povedala hovorkyňa Ashley Incarnato pre spoločnosť Delish. “Chceli sme urobiť niečo zábavné, že fanúšikovia túto sezónu ako rozšírenie tohto partnerstva.”

Avšak, rovnako ako futbalová sezóna, Trick Plays nebude k dispozícii po celý rok; budú k dispozícii na nákup až do dostupnosti, pravdepodobne v novembri. Potraviny, komfort a zásoby liekov budú všetky prepravovať výrobok po celom Spojených štátoch tak v jednom vrecku s objemom dvoch jednotiek, ako aj vo vrecku na ukladanie 14 jednotiek.

Balenie sa plánuje predávať v obchodoch niekedy tento týždeň, a podľa @candyhunting na Instagram, ktorý už dostal svoje ruky na vrecko u miestneho Walgreens. “Trick hrá Kuželky sú úplne nové a” farby sa nezhodujú s príchuťou, “povedali. “Takže sú v podstate rehash Skittles Riddles alebo Crazy Cores.”

Ďalší produkt s limitovanými časmi Skittles prináša veľký návrat práve včas na Halloween na jeseň. K dispozícii sú aj kulečníky Caitdron Skittles, ktoré obsahujú príchute ako Lurking Lemon, Petrified Pear, Twisted Tangerine, Bogey Berry a Gripping Grape. Produkt bol pôvodne spustený minulý rok.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Tu sú dve limitované vydanie Skittles von na jeseň! Na vrchole sa nachádza vracajúca sa kozubová stena: číhající citrón, petrifikovaná hruška, krútená mandarinka, Bogey Berry a uchopenie hrozna. Triky hrajú korčule sú úplne nové a “farby nezodpovedajú chutiam.” Takže sú v podstate rehash Skittles Riddles alebo Crazy Cores. To, čo naozaj chcem vidieť, je skutočné pádové príchute, ktoré sa používajú pre cukrovinky Wrigley. Karamelové jablko, jablkový krehký, tekvicový koláč, brusnicový pekanový koláč. Urobte to, aby sa to stalo. Zistilo ich v službe Walgreens.

Príspevok zdieľaný @ candyhunting dňa

Nasledujte Delish na Instagram.

Prevezmite aplikáciu Delish.