Pokiaľ ide o večierkové jedlá, väčšina predkrmov má tendenciu spadať do jednej z troch kategórií: Smažená, sýrovitá alebo slaná. Veľa sa v skutočnosti dotýka všetkých troch kategórií, vytvára trifectu chuti – takisto, že sa cítite zaplavené neskôr (myslím, že váš žalúdok každý štvrtý štvrťrok Super Bowl).

To je dôvod, prečo Lisa Oz a Dr. Oz Dobrý život tím, ktorý nám ponúkne, aby sa zastavil v Delish kuchyni, aby nám ukázal jeden z obľúbených obľúbených zdravých, ale napriek tomu veľmi chuťových receptov rodiny Red, korenie a ovocie Romesco, sme skočil na šancu hrať Karate Kid jej panu Miyagimu. Ako neskutoční milovníci všetkého toho, čo je sýtosť a slanina, sme boli trochu skeptickí, že šľahanie z červeného korenia by mohlo byť rovnako uspokojujúce, ako povedzme, že chiliový syr sa zväčšuje s ošípanými v prikrývke, ale keď Oz vybral dávku menej než tri minúty od začiatku do konca! – boli sme odfúknutí.

lisa Oz Tries Her Red Pepper Dip

Chelsea Lupkin

Má sladkú chuť s mierne sladkou povrchovou úpravou (vďaka balsamickému octu) a Oz sa nezašpiní, keď hovorí, že ju môžete namočiť so všetkým: pita čipy, nakrájané karfiol, detská mrkva, cukor.

Ako sme sa skočili na dip – a vyskúšali si ďalší neuveriteľný recept Rodinná kuchyňa Oz, sladké a korenené glazované orechy-Oz zdieľali niektoré pokrmy, ktoré definovali jej život.

Ona praktizuje to, čo káže.

Oz má nulový záujem jesť prázdne kalórie a so svojím programom on-the-go potrebuje potraviny, ktoré dokážu piť počas celého dňa. To znamená začať väčšinu ráno s proteínovým trepaním.

“Nie som naozaj raňajková dievča,” hovorí Oz. “Obed je zvyčajne veľký šalát, niektoré strukoviny, niektoré šošovice alebo šošovicová polievka alebo čierne fazuľky.”

Večera je zvyčajne zmes zeleniny, niekedy bielkoviny, ako je seitan alebo tempeh, a zrná.

“Mám rád quinoa,” hovorí. “Quinoa je moja vec.”

lisa Oz

Chelsea Lupkin

Canelés pripomínajú jej Dr. Mehmet Oz.

Po prečítaní kanálikov – francúzske pečivo s mäkkým pudinkovým centrom a krehká, karamelizovaná kôra, ktorá vyzerá skoro ako malý kuchársky klobúk – Lisa sa vybrala, aby ich vyskúšala.

“Boli to nejaké zmeny života, pretože to bola noc, keď som sa stretol s manželom,” hovorí. “Odvtedy som nejedol, ale boli vynikajúce.”

Lisa a Mehmetovi otcovia boli dobrými priateľmi a pripravili ich na slepý deň vo francúzskej reštaurácii. V priebehu jedla obaja padli jeden k druhému. Spočiatku tajne datovali, povedal Mehmet, pretože nechcel dať svojmu otcovi uspokojenie vedomím, že pomohol jeho synovi stretnúť sa s jeho budúcou ženou. Netrvalo to dlho, ako povedal svojmu otcovi pravdu.

“Je to jeden z mála krát v živote, že si pamätám, že je ticho a že si uvedomil, že som urobil niečo správne,” povedal Mehmet srandu WPBF.

lisa and Mehmet Oz

Jamie McCarthy

Žiadne jedlo nie je porovnateľné s špagetou jej babičky.

Pokiaľ ide o pomenovanie jej najdlhšie obľúbené jedlo, Oz neváha: “Moja babička špagety.” Omáčka, ktorú jej rodina nazývala omáčka, sa pomaly varila celé hodiny.

“Je to z Staten Island a je to dlhý, pomalý proces, ale je to tak dobré,” hovorí Oz. “Varela asi 18 hodín.”

Pre Lisu Oz nie je chuť ako doma.

Získajte recept na Ultimate Party Dip spoločnosti Lisa Oz.

Ak chcete ešte skvelé recepty a nápady pre zdravý život, navštívte a prihláste sa Dr. Oz Dobrý život.