Možno si myslíte, že jesť v Popeye v Louisiane je rovnako rúhavé, ako hovoria, jesť v Taco Bell, keď ste na juh od hranice, ale ukázalo sa, že New Orleans je celkom hrdý na ich rodný reťazec rýchleho občerstvenia.

Dlhý spisovateľ potravín v New Orleans, Lorin Gaudin, povedal Food & Wine nielen, že Popeye chutí najlepšie v New Orleans, je to častá téma rozhovoru a základom inej tradície NOLA: Mardi Gras.

“Vôňa Popeye je na chladnom, ostrý vzduchto je tak Mardi Gras. Bol som tu už štyridsať rokov a táto vôňa ma tam vždy vezme späť, “povedala pre Food & Wine.

Či už jedete v Louisiane alebo nie, Gaudin nechal ľudí v nejakých tajných trikoch. Jedna: Vždy si objednajte korenisté. Mierne kuracie mäso je slabé. Dva, preskočte hranolky, môžete ich dostať kdekoľvek. Ak uvidíte vyprážaný svalnatý žalúdok, musíte ich vyskúšať (áno, to by boli kurča vnútornosti). Sú k dispozícii len na niekoľkých ponukách, ale sú to jadro zo severu.

Pokiaľ ide o strany, mali by ste si objednať zelené fazule – dusené s dymovou morčaciu slaninou, kto to vede? – a ryže Cajun. Červená fazuľa a ryža je ďalšou populárnou stranou, ktorú Gaudin schvaľuje, hoci je prekvapená, že sa jej páči toľko, keďže je vyrobená z kvapalného dymu.

Zatiaľ čo hranolky sú nepohyblivé, cibuľové krúžky sú nevyhnutné, hovorí. Sú vyrobené z Louisianskej žltej cibule a namočené v cestíčku. konečne, ak chcete jesť ako miestny, nevynechajte sušienku. Slová žiť.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Keď si na svoj boo �� #ValentinesDay rozbijete romantické “domáce” jedlo

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Popeyes Louisiana Kitchen (@ popeyeslouisianakitchen)

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.