Pre niektorých je idea čistej blaženosti Kit Kit dokonale spárovaná s šálkou čaju, ale čo keď sme vám povedali, že Nestle upgraduje milovanú občerstvenie tak, aby zahŕňala viac “luxusných” chutí?

Cukrársky obor v piatok oznámil spustenie zmyslov Kit Kat, krabičku individuálne zabalených čokolády v troch príchutiach: lieskový orech, dvojitú čokoládu a soľovaný karamel.

obraz

uhniezdiť sa

Každý bar bude mať ochrannú známku čokoláda a plátky a potom vrstva bez ohľadu na chuť. Bude to buď chrumkavé kusy lieskových orechov, slaná karamelová náplň naplnená chrumkavými karamelovými vločkami alebo bohatou čokoládovou ganache a krémovitými kakaovými hrotom pre variant dvojitej čokolády.

Alex Gonnella, marketingový riaditeľ pre cukrárenský priemysel Nestlé v Spojenom kráľovstve, povedal: “Kit Kat Senses je prémiový formát, ktorý dáva ľuďom príležitosť vychutnať si svoj obľúbený Kit Kat iným spôsobom, je ideálny na zdieľanie s priateľmi a rodinou, vyzerá skvele na stole a robí dokonalý darček. “

obraz

uhniezdiť sa

Kit Kat Senses bude k dispozícii v zmiešanej krabici so všetkými tromi príchuťami a v krabici U.K. z 27. februára. Tu je nádej, že sa čoskoro dostanú do USA.

od: Dobré upratovanie U.K.

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.