V prípade, že ste to vynechali, spoločnosť Lyft nedávno oznámila partnerstvo, ktoré sa zdalo byť splnením snehu: Od tohto týždňa môžu cestujúci začať požadovať jazdy s zastávkami na Taco Bell cez okná medzi 9:00 hod. a 2:00.

Počas vašej jazdy sa schopnosť zastaviť pri pohone Taco Bell prejaví ako voľba nazvaná “Taco Mode”. New York Times správy. A aj keď ponuka je k dispozícii len ako testovací test v Orange County, CA na ďalšie dva týždne, spoločnosť so sídlom v New Yorku plánuje zaviesť koncept celoštátnej v roku 2018.

Ak myslíte “Wow, to znie ako skvelý nápad, ” určite nie ste vodičom spoločnosti Lyft. Hoci sa predáva ako dokonalý spôsob, ako uspokojiť tieto neskoré večery, každý vie, že o 9:00. až 2 hodiny ráno sú najčastejšie otravné hodiny a pridanie tacos k autu naplneného opitými sa pýta na problémy.

Vodiči, ktorí boli zamestnaní v službe viesť vozidlo, zrejme netušili, že to príde, a ihneď išli do Twitteru, aby sa pokúšali o spoluprácu. Pretože vodiči sú vyplácaní na míle a žiadna dodatočná kompenzácia nebola prisľúbená, bolo pre túto myšlienku otvorených len veľmi málo vodičov.

Títo vodiči robili hlasy nahlas a jasne. Lyft však rýchlo odpovedal, že účasť vodičov a spolujazdcov je úplne nepovinná.

Toto oznámenie prichádza práve na začiatku partnerstva McDonald’s s Uber Eats, ktoré rozšírilo dodávku McDonald’s na celom svete. Hovorí sa, že najrýchlejšia cesta k srdcu človeka je cez jeho žalúdok; je zrejmé, že národné top taxi aplikácie vzali na vedomie.

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.