Na prvý pohľad môže najnovšia chuť spoločnosti M & M s limitovanou edíciou spôsobiť poškriabanie hlavy. Easter … pohár. Pretože nič neznamená, že si myslíte, že dovolenka je celkom podobná miske plnej zmrzliny a horúceho fudge.

A potom vás udrie: Veľká noc. Veľkonočná nedeľa. Vidíme, čo ste tam urobili, M & M’s. Je to druh hriechu, ktorý by urobil Phil Dunphy a Danny Tanner hrdí. Druh, ktorý by ste očakávali ako punchline na vtip na konci paličky alebo tafty, nie názov novej chuti, ale tu je.

V pastelových farbách s cukrovinkami sa nachádza “biele centrum obklopené mliečnou čokoládou”. Hoci taška nešpecifikuje, čo znamená “biela”, môžeme len predpokladať, že chutí bielu čokoládu, ale nespĺňa úplne normy FDA pre to, čo možno považovať za bielu čokoládu. Potom znova môže mať aj viac vône vanilky alebo šľahačkovej krému, aby mu dala “esenciálnu” esenciu.

M & Ms môžete nájsť iba v službe Walmart a mali by sa teraz zobrazovať v obchodoch. Mimoriadna jarná príchuť M & M, jahodový shortcake, sa nachádza len v spoločnosti Target.

Zdá sa, že sa ani nezdá veľká Veľká noc, ale je to lepšie ako očividnejšie alternatívy: veľkonočný zajačik, medová pečená šunka (mäsité), varené vajcia (nie … jednoducho nie). Ak však ľudia v M & M hľadajú návrhy na rok 2017, možno je dobré partnerstvo s Peeps. Alebo Cadbury. Creme Egg M & M môže byť dosť veľkolepé. Stačí povedať,.

Nasledujte Delish na Instagram.