Tu je konverzácia štartér pre vašu ďalšiu stranu: Spýtajte sa ľudí, ako sa cítia o bielej čokoláde. Super-sladké kakao podnecuje hnev v niektorých a ostrej obrane v ostatných. Ale napriek vzťahu lásky a nenávisti, výrobcovia cukríkov skákajú na palube bieleho čokoládového vlaku, namáčajú svoje milované cukríky do veci.

Spoločnosť M & M sa v minulom roku stala členom klubu, keď značka spustila spoločnosť White Chocolate M & M. Hoci veľa obmedzených časových príchutí sú na bielej čokoláde – ako jahodový koláč a tekvicový koláč – to bolo prvýkrát, keď klasické bonbóny vyšli s obyčajným bielym čokoládovým náterom. Teraz spoločnosť M & M rozširuje svoju líniu. Tento jeseň, biele čokoládové arašidy M & M sú biť regály.

obraz

M & M

Zdá sa, že milovníci bielej čokolády sú hlasnejší než ľudia, ktorí dávajú prednosť tmavému alebo mliečnemu. “Sme svedkami dopytu po bielej čokoláde, ktorá rastie viac ako trojnásobne ako pri iných čokoládových príchutiach,” uviedol v tlačovej správe režisér značky Allison Miazga-Bedrick. Samotné cukríky nebudú vyzerať inak ako mliečne čokoládové arašidy M & M’s. Budú obalené v podpisových farebných škrupinách.

Pozrite sa na to, že pochádzajú z troch veľkostí: jeden paket, jeden pre “zdieľanie” a super-veľký zips-up balenie. Ak nemôžete čakať až potom, nakupujte všetky ostatné obľúbené biele čokoládové cukríky nižšie.

Nasledujte Delish na Instagram.