Podľa používateľov Instagram uvoľňuje spoločnosť M & M’S tri príchute, ktoré sú ďaleko od klasických bonbónov s mliečnou čokoládou alebo dokonca z arašídovej verzie. Brent Timm, za SnackChatLive (“Najdivokejšia a najchudobnejšia výživa v galaxii!”), Zverejnila fotografiu nevydaných M & M’S. Podľa obalov sú M & M’S “medzinárodne inšpirované chuťové nápoje”, vrátane anglického toffee peanutu, mexického jalajca arašidy a thajského kokosového arašidového oriešku.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

*** BREAKING SNACK NEWS *** @mmschocolate je nastavené na uvoľnenie tri nové vône arašidov M & M v roku 2019. -Thai kokosový arašid – Mexican Jalapeño Arašidy – anglický toffee Peanut Video revízia každej chute na môj príbeh IG a zdôrazniť tento týždeň! , Sledujte Snackchat Live na snap �� Brenterest a Facebook! , , #junkfood #candy # 2019 #chocolate #cheatmeal #cheatday #dietortryit # f52gram #snacking #snack #junk #sugar #coconut #peanut #mandm #candybar #jalapeno # thai # mexican #toffee #snacks #minnstagrammers #delish #hangry #nomnom #buzzfeast #foodstsgram #foodgasm

Príspevok zdieľaný spoločnosťou SnackChatLive s programom Brent Timm (@snackchatlive)

Brent píše, že spoločnosť M & M’S má v roku 2019 uvoľniť nové príchute. V príbehu Instagram sa pokúsi vyskúšať anglický Toffee Peanut M & M’S a hovorí, že príchuť toffee je “veľmi výrazná”. Zdá sa, že je pre nich nejaká príchuť kávy a tiež ich porovnáva s príchuťou M & M’S Espresso Nut.

Ľudia komentovali príspevok, zdanlivo narušený a nadšený údajnými chuťami. Jeden používateľ napísal: “Daj to karamel a kokosový kokos.” Iná osoba povedala: “Nemôžem čakať na kokosový olej! To bude tak dobré.”

Instagram user @ candyhunting zverejnil aj fotografiu mexickej chuti Jalapeño a tvrdil, že to budú ďalšími uchádzačmi o hlasovanie v M & M. To znamená, že akonáhle sa dostanú do regálov, fanúšikovia M & M’S môžu hlasovať o tom, ktorá chuť sa má udržať. Najnovšia vôňa s prívlastkom Flavor Vote bola Crunchy Mint na tlačovej správe.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

POVEDZTE, ČO?! Ďalším hlasovaním M & M je “Medzinárodne inšpirované chuťové nápoje”. Jedinou chuťou, ktorá sa práve pohybuje medzi týmito medzerami, je mexický Jalapeño Peanut. Áno, jedol by som to. Upraviť: @snackchatlive má lopatku na všetkých 3! Ďalšie dve sú anglické toffee arašidy a thajský kokosový arašid!

Príspevok zdieľaný @ candyhunting dňa

Nie je jasné, kedy alebo kde bude M & M’S k dispozícii. M & M odmietli poskytnúť ďalšie informácie v tejto chvíli. Preto zostaňte naladení na ďalšie informácie o týchto zaujímavých zvukových chutiach.