Disney sa pripravuje na Halloween (ahoj, ľudia! Je to FALL), čo znamená, že je veľa sviatočných občerstvenia a nápojov, ktoré sa vyskúšajú okolo parkov. Disney Food Blog že Magic Kingdom, v Disney World, má nový nápoj, ktorý vás určite osloví v duchu Halloweenu.

Witch’s Frozen Brew, k dispozícii na trhovisku Prince’s Eric Village, má veľa chutí. Je vyrobená z Minute Maid Frozen Lemonade a zmrznutého Coca-Cola a zamieňa sa s Monin Cherry, Granny Smith Apple, Melón a Ovocný sirup Red Passion podľa menu.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

* Nová * čarodejníčka Brew debutuje v #MagicKingdom! Zmrznutá limonáda a mrazená koks s čerešňou, vodným melónom, jablkom Granny Smith a sirupom z ovocného muštu. Podrobné informácie nájdete v našom príbehu a na DFB!

Príspevok zdieľaný Disney Food Blog (@disneyfoodblog)

Podľa Disney Food Blog, “chuťové vône sú vrstvené (predtým, ako začnú miešať tavením, to znamená) prechádza z koláča na ovocný až super sladký … všetko v jednom nápoji!” Zdá sa, že vrstva Coca-Cola na vrchole spôsobuje, že to vyzerá ako to, že čarodejní varenie prebubláva. Strašidelné!

Ľudia v spoločnosti Instagram zdieľali svoje myšlienky na Witch’s Frozen Brew a komentovali Disney Food Blog photo. Jedna osoba povedala, “pridávať to do zoznamu jedál” a ďalší píše: “To vyzerá a znie to hrozne, moje deti by to milovali.” Určite to znie ako nápoj, ktorý by mladí diváci z Disneyho milovali – veľa cukru a chutí.

Či už budete chytat čarovnú mrazničku na ďalšiu výlet do Disney, alebo hľadáte iné slávnostné slávnosti Halloween, určite niečo pre každého v tomto ročnom období.