Nenávidia ľudskú interakciu? Zrejme si nie je sám. Niekedy sú linky v reštauráciách rýchleho občerstvenia dostatočne dlhé, aby ste si želali, aby tam bola ďalšia mor. Avšak, s cieľom urýchliť proces vyzdvihnutia pizze, malý Caesar práve predstavil najmodernejší stroj, ktorý eliminuje všetky potreby zákazníckeho servisu alebo 20 minút.

obraz
Malý Caesar

Nazýva sa to Pizza Portal a je to mechanizmus, ktorý riadi technológiu samoobslužného servisu RESERVE-N-READY. Podľa tlačovej správy je portál Pizza Portal “prvou vykurovanou samoobslužnou mobilnou objednávacou stanicou” a funguje takto: umiestnite svoju objednávku cez mobilnú aplikáciu Little Caesar, predplatiteľské, obdržíte upozornenie o oznámení keď je objednávka hotová, prejdite do obchodu, zadajte 3-ciferný pin alebo skenujte QR kód, pizza boom.

Objednávka každého jednotlivca je čerstvo pripravená a umiestnená v príslušnej vyhrievanej rúre so svojím menom, takže je to perfektné pre osoby, ktoré prechádzajú malým cézarom na ceste domov. Len si predstavte, pizza, ktorá je zabalená slaninou, by mohla byť tam, čaká na vás.

Menu nie je ani obmedzené, ani možnosť REZERVY-N-READY navyše nenabíja. Úprimne povedané, je to pizza inovácia na to najlepšie. Spoločnosť sa rozhodla otestovať túto novú funkciu v Detroite v štáte Michigan predtým, než potenciálne uvedie technológiu celoštátne v roku 2018.

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.