Aromatizované čipy sú zmiešané vrece – doslova. Niekedy sú skvelé, ako čipy vďakyvzdania od obchodníka Joe, ktoré chcú presne ako náplň. A niekedy sú trochu príliš koncepčne šialené (pozeráme sa na vás, jahodové koláče). Potom je tu Pringles najnovšia príchuť Hot Diggity Dog. Zatiaľ čo to môže znieť celkom chutné, nie sme si tak istí, že obľúbený cookout je vhodný v decembri.

obraz
Impulzívny nákup

Zistený na Walgreens, konzumnej hlásenie podobné zmätok, prosiť otázku, “Nie sú hot dogs letné jedlo?” Pringles práve uvoľnil niekoľko sladkých renderov, ktoré boli lepšie prispôsobené na dovolenku. Možno, že vyššie prúdy v Pringles sa len snažili okočiť veci so slanou divokou kartou. Kto má povedať?

Neexistuje slovo o tom, čo presne chcú. Predpokladáme, že čipy budú mať klasickú chuť v hotovom psíku a kečup a horčicový zing. Bohužiaľ nie je jasné, kde presne sa nachádzajú. Vyššie uvedená dávka bola zaznamenaná u Walgreens, ale nie je tam žiadna informácia o tom, kde boli Walgreens alebo ak sa nachádzajú v iných obchodoch. Ale ak ste naozaj toužil, že špeciálny hot dog a Pringle combo, nebojte sa nie: Táto solárne poháňaná technika by mala robiť trik.

Nasledujte Delish na Instagram.