McDonald’s je tak oveľa lepšie

Kedykoľvek a potom rýchlo-potravinový reťazec vytvára položku menu, ktorá inšpiruje kult kultúry. Rovnako ako šialene populárne McRib z Golden Arches a veľmi obľúbený pikantný kuracie sušienky na Chick-Fil-A. Užívanie týchto milovaných pokrmov z krabice má tendenciu byť receptom na katastrofu, ale keď sa vrátia, je vždy veľa radosti.

A teraz fanúšikovia McGriddle môžu začať oslavovať. Nová verzia populárneho McDonald’s raňajkového sendviča je teraz k dispozícii na obmedzenú dobu, podľa Brand Eating. V podstate je to ručná verzia obľúbeného kuracieho a vaflového cesta. Sendvič má krehké McChicken patty medzi dvoma koláčkami McGriddle. Chicken McGriddle spolu s kuracími sušienkami sa podávajú v apríli vo vybraných lokalitách na Floride.

obraz

Zatiaľ čo sendvič je pre fanúšikov spoločnosti McD v štáte Sunshine nový, bol to v minulom roku skutočne prvýkrát testovaný v centrálnom Ohiu. Zdá sa, že sladké a slané číslo bolo hit medzi zákazníkmi, pretože McDonald sa rozhodol rozšíriť dostupnosť po celom zvyšku Ohia. Zatiaľ nie je žiadne slovo o tom, či táto nová ponuka urobí celoštátny debut, takže zostaňte naladení na aktualizácie, pretože ich dostávame priamo od firmy rýchleho občerstvenia.

Kým budete čakať, vyskúšajte vymeniť kuracie náplasť za slaninu alebo klobásu vo vašom štandardnom mäsovom mäkkýš – ak je súčasťou celodenného raňajkového menu regiónu, to znamená.

Nasledujte Delish na Instagram.