Spoločnosť McDonald’s sa pokúša oživiť svoje prepadajúce tržby: presun do vajec bez klietok, grilovanie organických hamburgrov a naposledy pridávanie celodenných raňajok.

Teraz Zlaté oblúky začínajú podávať sladké zemiakové hranolčeky v spojení s iniciatívou “Vytvorte si svoj chuť burger”, čo bolo prekvapujúco efektívne a vyššia kvalita, než sa očakávalo, keď sme to skúšali späť v auguste. McDonald’s oficiálne Texas Panhandle Twitter účet jemne skĺzol v oznámení o novej položke menu, volanie sladké zemiakové hranolčeky “ideálna strana, aby šiel s perfektným burgerom.”

A spoločnosť oficiálne potvrdila, že fritézy dostanú šancu na svietenie v lokalitách spoločnosti McDonald v meste Amarillo v štáte Texas, aby im poskytli “cennú spätnú väzbu zákazníkov”. Doteraz boli sladké hranolky k dispozícii len v Austrálii, kde sa podávajú s cesnakom aioli podľa populárneho blogera za Travellng McDs. Nemôžeme sa dočkať, až dostaneme ruky na objednávku chrumkavých medzipodšívok – za predpokladu, že prejdú firemným testom a urobia ich celonárodný debut.

Nasledujte Delish na Instagram.