Keby sme boli úprimní, v mojom živote sa vyskytla prázdna, pretože Wendy z menu vybrala korenené kuracie nugety. Chick-fil-A poskytol nejakú nádej so svojou aktuálnou testovacou položkou s pikantnými ponukami a teraz McDonald’s hodí svoj klobúk do kruhu novým krmivom s kuracím obmedzením.

V zúčastnených lokalitách sú Glazed Sweet N ‘Pikantné medové BBQ kurčatá ponúkané ako sladké s nádychom korenia. Sú vyrobené z celobielyho mäsa a hodené a zasklené v sladkej n ‘pikantnej medovej BBQ glazúre, vyrobenej z hnedého cukru a korení ako chilli paprička, cesnakový prášok a paprika.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Babička miluje naše nové ručne hodené Honey BBQ Glazed Tenders, pretože sú sladké a pikantné, rovnako ako ona a jej rada. Pozrite sa, čo má povedať o víkendových pobytoch. ������

Príspevok zdieľaný spoločnosťou McDonald’s (@ mcdonalds)

Na a Značka Eating recenzia, “pokrytie omáčkou bolo dosť dobré a na mojich tendroch bolo len jedno viditeľné miesto.” Zrejme glazúra je dosť lepkavý, takže McDonald’s vám dáva vidličku a nôž. Pokiaľ ide o chuť: “Je to pekná vyvážená varianta BBQ na omáčku, ktorá sa naozaj dobre darí s krehkými kukátkami.”

Takže to neznie ako náhrada za pravidelné ol ‘pikantné kurča, ale to znie celkom dobre, hlavne ak ste fanúšik omáčky BBQ. Verejné súťaže sú k dispozícii teraz v 4-kusové, 6-kusové a 10-kusové porcie.