obraz

Spoločnosť McDonald’s prerušila svoju činnosť v roku 2013, ale fanúšikovia krátkodobého produktu by mali mať radosť z toho, že reťazec rýchleho občerstvenia dáva kukuricu ďalšie ponuky. Spoločnosť práve spustila novú položku menu, Buttermilk Crispy Tenders, ktorá v podstate zaplní otvorenú dieru vo vašom srdci spôsobenú odstránením misky pred štyrmi rokmi.

Podľa popisu na webovej stránke spoločnosti McDonald’s, kurčatá sú vyrobené zo 100% bieleho mäsa, ktoré je ošklbané a chrumkavé. Ponuky sú k dispozícii aj v štyroch, šiestich a desaťkusových porciách a podávajú sa spolu s jedným z McDonaldových deviatich podpisových omáčok.

Keď už hovoríme o podpisových omáčkach spoločnosti McDonald, firma navrhla pre každý z nich aj 1000 vyhradených zberateľských plagátov ako spôsob propagácie novej položky ponuky.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

V dôležité: čo je vaša obľúbená omáčka? Na oslavu našich nových, veľmi rozlíšiteľných #ButtermilkCrispyTenders sme v našej legendárnej zostave vytvorili 1 000 plagátov s obmedzenou edíciou a zberateľmi pre každú omáčku! Prejdite prstom doprava a povedzte nám, ktorý z nich sa vám najviac páči, a potom prejdite na stránku ButtermilkCrispyTenders.com, aby ste zistili, ako dostať svoje ruky na plagát vlastného!

Príspevok zdieľaný spoločnosťou McDonald’s (@ mcdonalds)

Plagáty budú zadané zákazníkom, ktorí si zakúpia krémové ponuky v mliečnom mlieku 7. októbra na zúčastnených miestach.

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.