Dokonca aj fanúšikovia Mickeyho D, ktorí majú najradšej, majú ešte zažiť McDonald’s ako ten, ktorý dnes otvoril v štvrti Chicago West Loop. Nachádza sa v prízemí nového firemného sídla spoločnosti, v reštaurácii nájdete obľúbené položky z ponuky McDonald’s po celom svete. Ak ste niekedy videli delish-vyzerajúci McFlurry, hamburger, alebo sendvič, ktorý vyžaduje pas sa tešiť, vziať na vedomie – môžu prísť do Chi-mesto.

obraz

McDonald

Menu sa bude pravidelne otáčať tak, aby obsahovalo najnovšie a najlepšie globálne položky. Prvá jeho rotácia zahŕňa hity z miest ako Hongkong, Brazília a Francúzsko. Jediným, na čo sme najviac nadšení: Bacon Sýry Fries, prichádzajúci k vám celú cestu z Austrálie a podávaný s teplým roztaveným syrom a slaninkami.

Kanadská ponuka znie taktiež skvelo. Mocný Angus Burger zhromaždí 1/3-libra hamburger na glazúrovaný mak a sezamový porast, potom ho naplní šalátom, cibuľou, syrom, slaninkou a dymovou angusovou omáčkou. Hostia si tiež môžu objednať Mozza alebo Manhattanské šaláty z Francúzska, McSpicy Kuracie sendvič z Hong Kongu a McFlurry Prestígio z Brazílie. Dezert sa otáča jahodovou omáčkou a čokoládovými kokosovými kúskami do jemnej vanilky (McFlurry sa stretne sundae ?!).

obraz

McDonald

obraz

McDonald

Spolu s rotujúcimi položkami v ponuke bude mať tento ozdobný McDonald’s desiatu v latinskoamerickom štýle a austrálsku oblasť McCafe so špeciálnou varenou kávou. Je vyzdobená, aby vyzerala skôr ako ostatné reštaurácie McDonald’s “Experience of the Future” s moderným, elegantným dekorom a mapou stien, ktorá sa rozsvieti podľa toho, ktoré krajiny sú v súčasnosti uvedené.

obraz

McDonald

Pre menej dobrodružných jedlík, strach nie. Toto McDonald’s má stále niekoľko sponiek, vrátane fanúšikov ako Big Mac, Quarter Pounder s syrom, Chicken McNuggets a hranolky.

Nasledujte Delish na Instagram.