Ak ste za chvíľu nechodili do spoločnosti McDonald’s, možno ste vynechali spustenie linky Signature Crafted. Mierne zdokonalené a drahé jedlá sa začali objavovať v ponukách v máji 2017 a obsahovali kuracie sendviče a hamburgery v príchutiach ako Pico Guacamole, Maple Bacon Dijon a Sweet BBQ Bacon.

Mickey D sa práve pustil do novej odrody, ktorá má nahradiť sendvič sendviča Signature Sriracha a je to všetko o cesnaku. Podpis Cesnak Cheddar Sandwich sa dodáva s cesnakom aioli, cesnakovými štiepkami, bielym cheddarom, paradajkami, šalátom a výberom bielkovín. Nie je to skvelé jesenné jedlo, ale cesnakové čipy znie zaujímavé. Rovnako ako zvyšok podpisovej línie, podáva sa na “remeselníckych” bunkách, ktoré vyzerajú trochu výraznejšie, že pravidelné sezamové buchty.

obraz

McDonald

Môžete si objednať sendvič s chrumkavým kuracie mäso, grilovaným kuracie mäso alebo kávou z hovädzieho mäsa. Nové burgerové mäso neobsahuje plnidlá, aditíva ani konzervačné látky. Hovoríme o tom, ak hľadáte najzdravšiu voľbu, nie je tu žiadne prekvapenie – je to grilované kurča. Táto možnosť má 530 kalórií, v porovnaní s 700 pre vyprážané a 620 pre hamburger a 20 gramov tuku, v porovnaní s 34 gramami pre ostatné dva.

V inom McDonaldove novinky, raňajky sendviče sú 2 za 4 doláre len na obmedzený čas. Vyberte si z BEC Biscuit, BEC McGriddle a McMuffin z klobásy. Tiež predávajú tri nové kávové nápoje z korytnačiek pre každý z nich.

Nasledujte Delish na Instagram.