Ak ste vyrastali objednávanie McFlurries, ktoré vďaka M & Ms vírili dušu farieb, možno budete musieť túto rozlúčku pobozkať.

V podivnom zámere osudu Mars – spoločnosť zodpovedná za výrobu M & M, Mliečna dráha a Twx – zvažuje vytiahnuť svoje pochúťky z dezertov ako sú McFlourries McDonald’s, Blizzards z mliečnej kráľovnej a Snickers Pie Burger King, pretože sa obáva spotreby cukru. Ale ako keby nechcela predávať cukríky tým obrovským gigantom?

Podľa agentúry NBC News zástupcovia značiek tvrdia, že Mars je “znepokojený dezerty, ktoré obsahujú svoje cukríky … prekračujú v jednej dávke množstvo cukru, ktorú vláda USA odporúča, aby niekto jedol za deň”.

obraz

Okrem toho, že bola prvou cukrovinkou v USA, ktorá vymenovala kalórie a cukor na prednej strane svojich cukrárskych výrobkov, spoločnosť nedávno vydala tlačovú správu, v ktorej vysvetľuje, že Mars schvaľuje obmedzenia na pridávanie cukrov a podporuje aj rozhodnutie vlády pridať nové požiadavky na označenie výživovej hodnoty na všetky balené potraviny. “Záväzok spoločnosti Mars Incorporated pomôcť obmedziť príjem prídavku cukru na maximálne 10 percent celkového príjmu kalórií, vrátane našej podpory pre nový návrh na označovanie, vychádza z krokov, ktoré sme v priebehu času prijali na pomoc spotrebiteľom pri dosahovaní ich nutričných cieľov.” vyhlásenie číta.

Toľko, koľko by to bolo, bolo by to zmysel. Pridaním M & M do veľkého McFlurry prispieva jedna tretina jeho cukru (7,5 čajových lyžičiek). Hoci spoločnosť McDonald’s zvažuje aj alternatívu k odstráneniu všetkých vašich obľúbených cukríkov: Je to zármutok so zmenou receptúry, ktorá by mohla znížiť množstvo cukru.

Myšlienka zbaviť sa týchto chrumkavých kúskov čokolády a karamelu z nášho McFlurries je tak smutná – najmä keď sme zistili, čo sa používa jedinečná lyžička McFlurry.

Nasledujte Delish na Instagram.