Keď si myslíte, že McDonald’s je, okamžite si predstavíte, že sa zahryjete do šťavnatého cheeseburgeru, McMuffina, McNuggetsa alebo dokonca šťastného jedla. Za posledný rok sa však spoločnosť McDonald’s dostala do centra fázy vašej fantázie týkajúcej sa kávy za to, že je dostupná (a chutná) java. Teraz reťazec rýchleho občerstvenia odštartoval dva nové studené nápoje a niektorí fanúšikovia hovoria, že ich veľmi milujú, vyberajú to cez Starbucks.

Dva nové nápoje, Cold Brew mrazená káva a Cold Brew Frappe, ktoré oba hodiny na asi 300 kalórií, majú fanúšikovia zaplaviť Twitter s ich raving názory.

Jedna vec, ktorá môže vyvolať obočie, je množstvo “extra” zložiek McDonald’s New drink v porovnaní s normálnym pohárom Joe, Food Beast reported. Sú tieto:

Ľad, smotana, sušené mlieko, cukor, extrakt z kávovej kávy, voda, karamelová farba, fosforečnan dvojsodný, guarová guma, mono a diglyceridy, citrát triáselný, fosforečnan sodný a karagén.

Ale napriek zoznamu ingrediencií, frappe guzzlers sa stále pokúšajú vyskúšať šálku z rýchleho občerstvenia. Nehovoriac o tom, že McDonald’s cold brew beverages tiež porazili klasickú cenu nápoja Starbucks za studenú nápojovú konzumáciu o dostatočnú sumu – a rozdiel by bol určite viditeľný, keď každý mesiac prišiel účet kreditnej karty.

Nové vydania McDonald sa zúčastňujú 2 doláre ako súčasť menu $ 1 $ 2 $ 3 Dollar, zatiaľ čo Starbucks grande cold brew predáva za 3,75 dolárov a ich Iced Coffee Frappuccino predáva za 3,95 dolárov. Teraz je to dobrá konkurencia. Majte však na pamäti, že obe posledné McDonaldove nápoje sú k dispozícii iba na obmedzený čas.

Nasledujte Delish na Instagram.