McDonald's Big Breakfast

S láskavým dovolením McDonald’s

Existujú veľké správy – a ešte väčšie sklamanie – pre milovníkov raňajok McDonald’s na svete. Reštaurácia “veľká raňajky”, tácky míchaných vajíčok, klobásy, hash hnedá a opekaný anglický muffin, bola odstránená z menu – a to spôsobuje nejaké veľké drama.

Bolo to veľký rok pre raňajky McDonald’s. Po pomalom rozbehu sa spoločnosť rozhodla začať ponúkať raňajky po celý deň (namiesto toho, aby zastavila o 10:30 hod. Podľa predchádzajúcich pravidiel), takže fanúšikovia sa zdalo, že sa objavia v 11:00 a vychutnávajú si Egg McMuffin so stranou hranoliek a milkshake , Potom začalo testovať sendviče z kuracieho a vaflového cesta – pretože sú úžasné. Svet sa cítil úplný.

Zdá sa, že spoločnosť stále má niekoľko detailov – a popularita veľkej raňajky je predmetom rozpravy. Viaceré miesta spoločnosti McDonald’s v Spojenom kráľovstve testovali odstránenie položky ponuky vlani vlani – a britské spravodajstvo ako The Sun a The Evening Standard uvádzajú, že všetky miesta v Anglicku už nebudú predávať The Big Breakfast.

Zdá sa, že spoločnosť trochu jemne odstránila položku, a nie robila veľa. (Ľudia údajne len videli, že to už nie je možnosťou v ponuke.) Ale keď sa stlačil, McDonald’s zrejme vydal vyhlásenie, ktoré povedal: “Ospravedlňujeme sa, že sme sklamaní. Urobili sme nejaké zmeny v našom menu, čo znamená, že sme prestali predávať Veľká raňajky. “

Ľudia sa dostali na Twitter, aby stratili svoje sh * t nad predmetom:

Neexistujú žiadne správy o tom, či McDonald’s uskutoční toto rozhodnutie v Spojených štátoch – ale často sa veľké firemné nápady testujú v zámorí predtým, ako ich uvoľnia na americkú verejnosť. Takže je isté povedať, že nemusí trvať dlho predtým, než budeme hovoriť o vlastnom veľkom zbohom.

Nasledujte Delish na Instagram.