Mliečna kráľovná má nové vlastenecké víchrice na štvrtý júl

Ah, prvý júlový týždeň. Čas na vyhrievanie na slnku, veľa horúcich psov, veľké potenie a samozrejme oslavovanie Ameriky. Oh, a vychutnávajte si novú Blizzardy inšpirované americkou spoločnosťou Dairy Queen. Ďakujem vám DQ za tento akt vlastenectva.

Blizzard Star-Spangled (v celej svojej sláve) obsahuje krémovú vanilku s jemným servírovaním v kombinácii s slávnostnou rockovou cukrovinkou s jemnejšou vanilkovou jemnou podšívkou a viac modrými rockovými kandátmi. Červená, biela a modrá Blizzard je dokončená s DQ Stars & Stripes StarKiss Frozen Treat. Ponáhľajte sa na DQ za túto, pretože je k dispozícii len vtedy, keď spotrebný materiál trvá. Tiež to prichádza len v populárnej mini veľkosti – v tom prípade, vezmem dve.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Som obmedzená verzia #StarSpangledBLIZZARD Liečte sa k dispozícii len na obmedzený čas len na miestnom DQ.

Príspevok zdieľaný Dairy Queen (@dairyqueen) dňa

Ak vám chýba Blizzard Star-Spangled, stále existuje nádej. Nová Oreo Ohňostroj Blizzard je júlovým Blizzardom Treat of the Month, čo znamená, že si môžete celú mesiac zaslúžiť štvrtý júl cez zmrzlinu! Oreo Ohňostroj Blizzard je vanilka jemný-slúžiť v zmesi s Oreo cookie kúsky a červené a modré popping candy. Mal si ma na kúsky Oreo cookie.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Sú tu! Vyskúšajte obmedzené vydanie Star Spangled Blizzard alebo Oreo Firework Blizzard mesiaca ešte dnes! #starspangledblizzard #reofireworkblizzard # 4thofjuly #DQAlbanyKY #LOVEmyDQ #DairyQueen #LakeCumberland #DaleHollowLake

Príspevok zdieľaný Dairy Queen Of Albany KY (@dqalbanyky)

Maria Hokansonová, výkonná viceprezidentka marketingu pre spoločnosť DQ, uviedla: “Toto leto, a najmä počas týždňa sviatkov štvrtého júla, nie je sladké miesto na oslavu Ameriky, ako na denníku Queen.” Naše myšlienky presne!

obraz
Con Poulos

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish Cookbook, barnesandnoble.com