Nič hovorí romantiku ako spoločnú lásku k nevyžiadaným jedlám. Ak ste vy a váš poslušný posadnutý poslucháčmi bielych hradov a hranolkami, vaše snovové jedlo by mohlo byť len každoročnou večerou Valentína. Už 27 rokov sa Bílý hrad venuje všetkému za deň V, vyčnieva svoje reštaurácie v červených a ružových balónoch, obrusoch a menu a slúži hosťom na správne posedanie.

V tomto roku White Castle modernizuje svoj rezervovaný proces a hostia môžu pripraviť stôl na akciu na OpenTable. Valentínske večere sa podávajú od 4. do 9. hodiny. na väčšine miest na Bieleho hradu.

Dlhoročná udalosť sa stala tradíciou pre niektoré páry a môžeme vidieť prečo. Nízkorozpočtové jedlo, hamburgery a nikto nehodnotí, ak nosíte naťahovacie nohavice. Znie to ako sen. Niektorí ľudia to však robia svojím účinkom. “Máme dokonca veľa Cravers, ktorí zdieľali svoje svadobné sľuby medzi priateľmi a rodinou v našej jedálni,” povedal viceprezident White Castle Jamie Richardson vo vyhlásení.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Pár, ktorý je hrad spolu, zostáva spolu! Na vrchole je náš prvý oficiálny Valentín spolu pred 5 rokmi, dno je dnes! #mycrave #whitecastle #whitecastlevalentinesday

Príspevok, ktorý zdieľa Rosie Wholihan (@mamarosilita)

Zobraziť tento príspevok na Instagram

#v deň č. 7 na #whitecastle – je lepšie každý rok! #Tradition #mycrave #MyLove #whitecastlevalentinesday #cravethewave ❤

Príspevok zdieľaný jball05 (@ jball05)

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Ďalším úspešným White Castle Valentines Day !!!, 6 rokov a počítanie ����

Príspevok zdieľaný katiemae0410 (@ katiemae0410) dňa

V uplynulých rokoch sa v špeciálnom menu objavili kombi ako “Love At First Bite” a “Eggspress Your Love”, ktoré prichádzali s dvoma raňajkami. K dispozícii je aj špeciálna čokoládovo zakrytá strawberry smoothie vyrobená z jahôd, jogurtu a čokoládovej omáčky Ghirardelli, ak chcete tento rok opustiť čokoládu zakryté jahody doma.

V snahe urobiť rýchlejší zážitok trochu formálnejšie, hostesky vám sedia, vezmú vašu objednávku a prinesú vaše jedlo na Valentín. Biely hrad nastavuje náladu s kvetinovými aranžmami, stolovými dekoráciami a bannerom Bieleho hradu, ktorý stojí pred sebou v prípade, že chceš spievať tvoju noc. Koniec koncov, čo je deň svätého Valentína, ak nie ospravedlnenie šíriť sa na sociálnych médiách?

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Láska na prvý kúsok ❤�� @claireisachocolateheart #WhiteCastleValentinesDay #MyCrave

Príspevok, ktorý zdieľa Kyle (@ hungryhungryhanko)

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Moja večera Valentína je lepšia ako vaša #whitecastle #whitecastlevalentinesday

Príspevok, ktorý zdieľa Leah Grasl (@ leahannette13)

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.