AKTUALIZOVANÉ: 28. februára 2017 o 7:04 hod. EST

Príspevky sa oficiálne uzavreli na Taco Bell’s Láska a Tacos súťaž, ale to neznamená, že nemôžete dostať hitched v reťazci rýchleho občerstvenia. To jednoducho znamená, že budete musieť počkať trochu dlhšie – reštaurácia je dvojpodlažný Las Vegas umiestnenie začne ponúkať svadobné obrady pre verejnosť v lete. A budete si ich môcť objednať priamo z menu.

Služba bude stáť 600 dolárov, ale zahŕňa pán a t-shirt (vziať to, Povedz Áno na šaty!), Šampanské fľaše, ktoré môžete naplniť niektorým z obchodov je špicaté slushies, 12-balenie tacos, a koláč Cinnabon Delights. Stačí sa uistiť, že váš zoznam hostí neuveriteľne dobre-kurátor – ceremoniálny priestor sa hodí len pre 15 ľudí, takže žiadne frenemies alebo druhej bratranci, raz-odstránené, vďaka.

Ak sa chcete zapojiť do svadobnej akcie bez toho, aby ste skutočne museli povedať “ja,” môžete hlasovať o pároch, ktorí požiadali o svoju šancu byť prvým, kto prešiel rýchlym občerstvením počínajúc stredou 1. marca.

ORIGINÁLNY POST: 14. februára 2017 o 4:51 hod. EST

Pre milovníkov rýchleho občerstvenia je v Taco Bell niečo inherentne romantické – nič nehovorí “Milujem ťa”, akoby sa dostalo na jedno koleno pred rozžhavené menu štvrtej ponuky.

Ale teraz sa môžete skutočne vydat na Taco Bell vďaka novej súťaži. Od Valentína až do 1. marca môžu páry vstúpiť do súťaže Láska a Tacos a získať tak možnosť vyhrať platenú výlet do Las Vegas, aby ste sa dostali na úplne novú vlajkovú loď Taco Bell Cantina.

Všetko, čo musíte urobiť, je post krátkeho videa alebo fotografie, ktorá popisuje, ako Taco Bell zapadá do vášho milostného príbehu a potom ho zdieľajte na Twitter alebo Instagram s hashtag #LoveandTacosContest, aby ste sa kvalifikovali.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Ďakujem, že miluje Taco Bell rovnako ako ja. Tento špeciálny Taco Bell v Chicagu ponúka chlast, takže perfektná dáma pre nás sa stala … 12 balení tvrdých tacos, 2 margaritov, 3 hrnčeky rôznych omáčkových paketov. Spomenul som, že milujem tohto muža? #chicago #tacobell #tacos # 12pack #margaritas #love #taconight #datenight #chicagofood #booze #loveandtacos #loveandtacoscontest @tacobell

Príspevok zdieľaný Charlie a Nav (@bigheartsbiggerstomachs)

Dobrou správou je, že aj keď nezískate víťazstvo, môže sa v Taco Bell odoberať niekto z tohto leta. Páry môžu prekonať klasickú svadbu Fat-Elvis-in-a-casino Vegas a dostať sa do súkromnej recepcie novej reštaurácie vhodnej pre 15 hostí. Súčasťou balenia sú aj niektoré roztomilé výrobky, ako je podväzok na omáčky, podprsenku a kyticu.

Takže ak hľadáte niečo zábavné, nízke, a pikantné, to môže byť práve tá vec!

obraz

Nasledujte Delish na Instagram.