Ak ste vy a váš obľúbený veľkí fanúšikovia raňajok, musíte odísť do Las Vegas tento Valentín. Najmä ak ste pripravení dostať sa.

14. februára páry môžu viazať uzol v deninskej kaplnke za menej ako sto dolárov. Účastnícky poplatok vo výške 99 USD zahŕňa hodvábnu prezentačnú kyticu a boutonniere, toastový šampanský a obradný certifikát. Za príplatok môžu páry tiež objednať šteňatá Palačinky, ktoré vyzerajú ako torty, ale sú naplnené malými palacinkami.

obraz

Denny

Zatiaľ čo V-Day špeciálna je nová, táto tradícia sa deje od roku 2013, kedy Denny prvýkrát otvoril svoju vegas kaplnku. Zdá sa, že svadobná tradícia v Las Vegas je stále nažive a dobre, a ešte viac okolo Valentína.

Podľa Clark County Marriage Licensing Bureau sa vydáva viac ako 1 500 sobášnych licencií v krajine počas dní pred a za Valentína. Je to asi dvojnásobný počet licencií, aké sa vydávajú počas prázdnin, predsedníctvo uviedlo. A zatiaľ čo by ste mohli ísť na trasu Elvisu, oženiť sa obklopenými jedálňami sú určite jedinečné.

Denny svadobný obrad zvyčajne stojí 199 dolárov a obsahuje ďalšie ozdôbky, ako napríklad použitie fotografickej kabíny, a Svadobné palačinky Puppies Cake, dve svadobné tričká a kupón pre dva Grand Slams na ďalšej návšteve Denny’s.

Prvý pár, ktorý sa oženil v kaplnke, Nancy Levandowski a Steven Keller, na obrázku nižšie, tak urobil v roku 2013. Podľa denníka Iowa State Daily to bola druhá svadba pre obidvoch a chcela, aby to bolo iné a zábavné. Keďže obaja pracujú v potravinárskom priemysle, manželstvo v reštaurácii má zmysel.

obraz

Denny

Ak chcete rezervovať miesto v denní kaplnke tento Valentín, Denny fanúšikovia môžu vyplniť túto žiadosť. Pre tých, ktorí sú už zosobášení alebo nie sú legálni, si môžete zakúpiť balíček ako obnovenie sľubu alebo slávnostný záväzok.

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.