Pizza je jedným z tých jedál, ktoré sú uctievané, dobre rešpektované a jedené s opustením kedykoľvek počas dňa a z dobrého dôvodu. Tam sú freakin ‘tábory venované jeho génius. A nenechajte ma zle, som na nejaké pizze, alebo na polievku na pizzu, alebo dokonca len na dobré plátky. Ale pizza … lízanky?

Spoločnosť Lollyphile, sorta známa ako Quentin Tarantino z lízanky, vytvorila lízatko na pizzu.

Ich internetová stránka popisuje pizzu takto: “V jednom z našich najhorších / najlepších okamihov sa niekto povedal:” A čo pizza? “A potom jedna vec viedla k inej a tu sme. A na to, hovorím, YOLO. Čo je to v malom dobrodružstve??

Možno si myslíte, že títo ľudia z Lollyphile (a možno aj mňa, ktorí stále hovoria “YOLO”) sú šialení, čo by bolo prijateľnou odpoveďou. Ale nechajte sa vedieť, že Lollyphile už na chvíľu vytvára zuby povstaleckého zadku. Jednoduché a klasické pizzové popové blesky v porovnaní s ich príchuťou čokoládovej slaniny a syra bleu:

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Opustili ste dobré veci pre #lent? #lollyphile # �� #chocolate #bacon #bluecheese

Príspevok, ktorý zdieľa Candy (@lollyphile)

A ako často vidíte sriracha a absintové príchute?!

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Paluby sály s vežami #sriracha, #partygirl a #absinthe. Perfektný pre vašu ďalšiu artisanálnu / zakázku / priemyselnú loft dovolenku party. Odkaz na #shop v bio �� # �� #Lollyphile #candy #lollipop #holidayparty

Príspevok, ktorý zdieľa Candy (@lollyphile)

Lollyphile berie ich objav do ďalšej úrovne chuti a naozaj zlomí plesne, ako pre to, čo bežné cukríky je. Takže bez ohľadu na to, aké sú vaše záujmy lízatko, či už ste dobrodružný typ syra bleu alebo len zelené jablko trochu chlapa / gal, všetci sme pre kreativitu v potravinovom svete. Lollyphile, udržte sa.

Nasledujte Delish na Instagram.