Menu má každé obľúbené južné smaženie.

Ak milujete prácu v prostredí s rýchlym (ale zábavným!) Kuchyňou, pripojte sa k nášmu malému, ale mocnému tímu na pečenie a pečenie na @pwmercantile! Robíme tu lahodné veci. �� Požiadajte o prihlásenie na adresu pioneerwoman.com/jobs

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Ree Drummond – Pioneer Woman (@thepioneerwoman)

Toto nie je miesto, kam chodíte, ak máte diétu s nízkym obsahom uhľovodíkov. Alebo sledujte váš cukor. Avšak, ak máte náladu pre niektoré vážne komfortné jedlo, ste sa vrátili domov. V ponuke nájdete obilné francúzske croissantové toasty, steaky a vajcia a sušienky a omáčky, rovnako ako dva rôzne druhy palaciniek.

Existujú dve jedinečné kávy, ktoré si môžete objednať.

Najluxusnejšie kávové rukávy vôbec! #pioneerwomanmercantile #pioneerwoman #pwcoffee #pawhuska #floralfordays #pdub #pwmercantile #coffee

Príspevok, ktorý zdieľa Wendi Vick (@ vickpartyof6)

Kaviareň PW pokrýva klasické latte, espresso, studené varenie, aj frappy – ale má aj dve špeciálne nápoje: Cowboy Coffee a ľadový Spicy Cowgirl, ktorý kombinuje espresso, čokoládu, kajenskú koreniu a sladkú smotanu.

Deli slúži celú vekovú plochu viac než studené rezy.

Časť deli. Bravčové pečené, mäsové šaláty, mrkva so sklenenou whisky. Všetky recepty na živej špecialite

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Vincent Vacations (@ vincentvacations)

Makaróny a syry, mäsové vajce, bravčové pečené mäso, mrkva whisky glazovaná, mäsové guľky – to nie je vaša typická studená šunka a švajčiarska situácia. V obchode sa vyrábajú aj vlastné zemiakové lupienky.

Zavolajte mi “The Merc” pre Short.

Obchodná kancelária Osage Mercantile, ktorá sa otvorila v roku 1910 v Pawhuske, Oklahoma. Už roky bola našou malou časťou prosperujúca a potom začala pomalým zostupom toľko starých budov tohto druhu. Čoskoro (tento jeseň!) Sa vráti k životu ako obchodný obchod, pekáreň a deli. Sme tak nadšení, že otvoríme dvere “The Merc”! Zostaňte naladení na aktualizácie a veľa fotiek.

Príspevok zdieľaný obchodnou spoločnosťou Pioneer Woman Mercantile (@pwmercantile)

Drummond a jej manžel si kúpili Mercantile-alebo The Merc, ako to hovoria, pretože “hovoríme slovo toľko, že sa snažíme zachrániť náš kyslík” – pred štyrmi rokmi, ale za posledné dva roky iba jedna štvrtina nehnuteľnosť bola zrekonštruovaná. Použili ho ako rančova kancelária, kým začali opravovať celú budovu, ktorá je už 106 rokov.

Niektoré veci sa nikdy nezmenia.

Rámovanie okolo, ale rozhodne sa nedotkne ani jedného centimetra milovanej nástennej maľby! Tá vec bola navždy. Zaslúži si rešpekt, človek

Príspevok zdieľaný obchodnou spoločnosťou Pioneer Woman Mercantile (@pwmercantile)

Steny boli roztrhané, celé plochy boli vykuchané, ale niektoré klasické aspekty budovy zostanú, podobne ako náterový náter National Biscuit Co..

Dokonca aj palacinky prichádzajú s množstvom možností.

Začali sme testovať recepty na THE DELI dnes! Z palačinky na ochutené maslo do kombinácie sirupu s rôznymi druhmi dreva, ktoré fajčili slaninu. Jedlo je vážne veci, človeče! ����❤️������

Príspevok zdieľaný obchodnou spoločnosťou Pioneer Woman Mercantile (@pwmercantile)

Očakávajte, že sa na jej blogu (a potravinovej sieťovej show) v lahôdkách uvidíte druhy klasických doutnických peňazí Heartland Drummond, ako sú napríklad palacinky s ochuteným maslom – a výber podľa troch druhov sirupu podľa recenzie Yelp – a jeden šialene gooey, rozhodne nie-z-box-makaróny a syr.

K dispozícii je samostatný sklad, ktorý udržuje krok s predajom.

Vzrušujúce veci sa dejú na stránkach @pwmercantile Instagram! Sledujte s úžasom a úžasom, pretože tieto skladové regály sú zostavené za menej ako minútu! �� #pwmercantile #onlinestore #wheeeee

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Ree Drummond – Pioneer Woman (@thepioneerwoman)

Drummond kúpil bývalý Walmart (ktorý tiež slúžil ako obchod Alco, kedysi dávno) ako sklad pre The Mercantile. Bolo to lacnejšie ako budovanie jedného zhora, napísala.

Môžete pomôcť rozhodnúť o tom, čo sa nachádza v ponuke.

VEĽMI VEĽMI dôležitá otázka! Francúzsky Dip: Syr? Alebo nie syr? Ďakujem vám za váhu. Budúcnosť ľudstva závisí od toho! �� #pwmercantile

Príspevok zdieľaný obchodnou spoločnosťou Pioneer Woman Mercantile (@pwmercantile)

Drummond žiadal o vstup fanúšikov na niektoré jedlá na účte Instagram The Merc, @pwmercantile.

Všetko má príbeh.

Teraz to je to, čo nazývame policu Merc! Nemôžem sa dočkať, až ho naplníte pekným tovarom. #pwmercantile

Príspevok zdieľaný obchodnou spoločnosťou Pioneer Woman Mercantile (@pwmercantile)

Drummond vtiahne, že má odpor k lesklému, novému nábytku a na The Mercantile, ukazuje to. Mnohé police a príslušenstvo, ktoré vyzdvihla, majú opotrebovanú patinu a robia to bez problémov s historickými červenými murovanými budovami. (Dokonca aj podlaha je zmes starých a nových.)

Tam bude jeden Killer Sugar Rush.

Testovacie koláče na deli! Teraz je to tá zábavná časť. #pwmercantile #chocolateishappening

Príspevok zdieľaný obchodnou spoločnosťou Pioneer Woman Mercantile (@pwmercantile)

Oh, tam bude čokoláda: čokoládové koláče, čokoládové koláčiky M & M, čokoládovo namočené biscotti a dvojklíčnolistová ryža s kyslou pokožkou (dokonca aj biele čokoládové pokryté ovocnými kamienkami). A ak čokoláda nie je vaša vec, nebojte sa – Drummond je tiež povedal, že je to testovanie oranžové vdolky, kávové koláče, odtlačkov prstov a chlieb puddings slúžiť v The Merc.

Pekárňa bude rovno-navrhnúť porno.

Takmer sme stratili naše guľôčky pri pohľade na mramor na dosky v pekárni! �� Bolo to ako tri medvede: dva sivé, príliš biele, príliš zvlnené, príliš ľahké. Všetky úžasné, hoci! Určite sme sa usadili v ľavom hornom rohu. Teraz sa mi páči ten v centre. Pomohlo by to, keby sme vedeli o farbe kabinetu! Ha. #pwmercantile

Príspevok zdieľaný obchodnou spoločnosťou Pioneer Woman Mercantile (@pwmercantile)

Ak potrebujete inováciu na rekonštrukciu domu, nepozerajte sa ďalej ako fotky, ktoré Drummond odovzdáva pekáreň, ktorá bude obsahovať mramorové dosky – ak sa PW môže rozhodnúť, ktorý štýl má najradšej. (Hlasujeme aj vľavo dole!)

Stanete sa taktiež kradnúť štýl PW.

Pospěšte si August! #pwmercantile

Príspevok zdieľaný obchodnou spoločnosťou Pioneer Woman Mercantile (@pwmercantile)

Jedlo nie je jediná vec, ktorú Merc sa bude denne podávať. Všeobecný obchod bude obsahovať príslušenstvo, domáce potreby, pohľadnice a iné tovary, ktoré budú tiež predávané online. (Presná webová adresa pre obchod nebola potvrdená, ale fanúšikovia PW polledovali a TheMercantile.com bol jasným víťazom.)

Keďže je to všeobecný obchod, nič nie je obmedzené. Drummond uvažuje o všetkom, od náramkových náramkov až po bábky Abe Lincolnovej, a keď si myslí, že má každý na seba, pýta si sedem otázok:

1. Milujem to?
2. Budú to ostatní ľudia??
3. Je to dobrá hodnota?
4. Je to odlišné od mnohých vecí?
5. Budú to ľudia šťastní?
6. To spôsobí, že sa ľudia usmievajú?
7. Poskytne to nejaké riešenie?


Uvidíme, čo spôsobilo zníženie v polovici septembra, kedy sa obchod začal.