Dovolenka bude tu predtým, ako to budete vedieť, a so sezónou príde nápor báječných večere a dezertov. Deň vďakyvzdania je budúci týždeň (?!), Čo znamená, že chutné tradičné jedlá, ako je morka, plnka a zemiaková kaša, budú plniť tabuľky všade čoskoro. Vedúci v Trader Joe sa rozhodol vziať dve sponky na vďakyvzdania, morčacie a plnené, a skombinovať ich do jednej úžasnej kanvica chi-Turecko a plnený okorenený čajník čaju. Našťastie pre nás sme chytili tašku skôr, než vybehli a získali prvú chuť.

Boli sme trochu obávať týchto čipov najprv, TBH. Po lay sa Urobili sme súťaž o chuť, ale boli sme na čokoľvek. Akonáhle sme otvorili tašku, dostali sme vôňu soľou a korením, ale to sa nijako nelíbilo od akéhokoľvek iného kanvica-varené soli a korenia čipu. Kým sme ich nevyskúšali.

obraz

Trader Joe

Títo zlí chlapci chcú rovnako ako plnka. Rovnako ako je to skoro strašidelné, ako sú podobné dva – majú cesnakovú, cibuľkovú a slanú chuť pripomínajúcu skutočnú náplň. Po obťažovaní páru je ťažké si uvedomiť, či jedete zemiakové lupienky alebo plnku (alebo oboje?). Našťastie nie je zapojená veľa moriek, čo je dobrá vec, myslíme si. Čipy s príchuťou z mäsa sa zdajú trochu príliš ďaleko.

obraz

Shana Lynch

Konečný verdikt? Určite odporúčame, ale len ako občerstvenie. Dostaňte sa tam a uvidíte, či sami môžete nájsť vrecko s týmito deťmi; vrecko s objemom 7 uncí stojí len 199 dolárov. Okrem toho sú kosher a bezlepkové. Nie je veľa čipovej osoby? To je v poriadku, my rozumieme (trochu). Skúste urobiť nejaké vlastné nádivky doma s týmito úžasnými receptami.

Nasledujte Delish na Instagram.