Ale … kde sú ostatní?

Zavrieť up of tea in blue china tea cup

Getty ImagesSpaces Images

“Jedna podšálka na šálku čaju, na ktorej boli vytesané mená darcov.” (cez Reddit)

Aký ostrý nápad.

vysoký angle view, of knives in butcher block

Getty ImagesAdam Gault

“Mesiac pred našou svadbou ma svokra zavolala a požiadala ma, aby som odstránila asi 10 položiek z nášho darčekového registra a jej bratranci jej povedali, že nám tieto veci kúpili, ale nešli správne kanály “, aby ich vyšli z registra, boli to špičkové nože, ktoré som dlho hľadel, boli drahé, takže sme očakávali, že hostia si môžu kúpiť jednu alebo dve, nie celú sadu. ohromený svojou veľkorysosťou Deň po svadbe sme otvorili darčeky Bratranci nám kúpili rozpočtovú sadu nožov z obchodu s potravinami Myslím, že predpokladali, že našli skvelú výhodu Pretože sme odstránili nože z registra , nikto nás kúpil nože, ktoré sme chceli.To nebolo vôbec veľa, pretože sme použili nejaké peňažné darčeky, aby sme ich kúpili.Ale som vždy premýšľal nad tým, čo títo bratranci mysleli Ako: deti si neuvedomujú, že môžu získať súpravy nôh za 30 dolárov! ” Sme sa smiať zakaždým, keď premýšľame o tom, aké hlúpe si myslia, že sme boli. ” (cez Reddit)

Nie je darček domácej prevádzky – ani nie je blízko.

obrus on a table.

Getty ImagesSavushkin

“Na svadbách dávajú ľudia peniaze a bratranec môjho manžela nám dal ošklivý stolný bežca a rámček obrázkov, zaplatili nám za neho a jeho manželku viac ako 50 dolárov za osobu a za každé z dvoch detí pribudli približne 30 dolárov. ” (cez Reddit)

Voda premýšľala?!

obraz

Priechodka

“Jedným z nich je ryba v tvare džbánu vody, voda vychádza z rýb v ústach, je to škaredé ako čokoľvek a máme v našom dome presne 0 námorníckych predmetov.Je to z nejakého obľúbeného obchodu v Bostone, ktorý je známy pre nich (bez darčekov ), len sme v Midwest, nie v Bostone. Moji rodičia si myslia, že je to veselý. ” (cez Reddit)

Ahoj mačička? naozaj?

víno displayed for sale at market

Getty ImagesMario Gutiérrez

“Moja dievčina / Matrona cti si kúpila malú fľašu vína Hello Kitty a 2 nezmazateľné poháre na víno … Bol som veľmi zmätený. Otvoril som víno a to bola tá najstaršia vec, ktorú som nikdy nepil. Okamžite sa vyprázdnil odtokom. “(cez Svadobné Bee)

No, to je práve to, ako sa cookie rozpadá.

jedlo background with cookies dipped in dark chocolate and sprinkled with sugar, top view

Getty ImagesAnna Kurzaeva

“Nikdy som si nemyslel, že by nám niekto skutočne dal zvláštny dar, ale to boli strašné!” (cez Svadobné Bee)

Toto je svadba, nie bábätko.

recept Books

Getty ImagesFotografia Jill Ferry

“V batožinovom spací vaku sme použili použitú kuchársku knihu (ktorá mala roztrhané stránky, pridané veci, zvýraznené veci atď.), Bolo zrejmé, že popadli prvú vec, o ktorej si myslia, že z domu majú nejaké dobré recepty v nej, ale určite trochu zvláštne. ” (cez Svadobné Bee)

So. Moc. slanina.

slanina slice being cooked in frying pan

Getty Imageskrasyuk

“Dostali sme krabicu slaniny a hovorím asi 20 libier slaniny a tento hosť to dostal z trhu s mäsom a pomyslel si hej, slanina!” Rozdelil som to so všetkými, ktorých som vedel a ich matkou, a napriek tomu sme ešte mali slaninu odišiel. ” (cez Svadobné Bee)

Pre dobré opatrenie, premýšľajte o svojom zbore.

meracie Cups

Getty ImageshuePhotography

“Moja švagrová dostala preplnené meracie poháre, ako to vedela, že boli znovuzrodení?” Novomanželia, ktorí im dali, že zabudli vziať originálnu kartu gratulujeme z krabice, ktorá im bola adresovaná HAHAHAHA! ” (cez Svadobné Bee)

Nie taký typ Fiestaware.

slávnosť Plates Dishes Kitchen Shelf

Getty Imagessassy1902

“Mám so sebou škaredé pokrmy s mexickými sombrerosom, aby som bol spravodlivý, môj brat si myslel, že mi dáva to, čo som chcel, požiadal som o Fiestaware a nemyslím si, že vie, že Fiestaware nie je fiesta . ” (cez Svadobné Bee)

Skúste skontrolovať dátum vypršania platnosti nabudúce, bud.

bochník of sliced fresh bread

Getty ImagesJamieB

“Zatiaľ sme neotvorili všetky naše darčeky, ale zatiaľ najväčší bol kôš, ktorý držal film Je to nádherný život (najlepšia vec z koša), bochník chleba, ktorý už skončil pred svadobným dňom, a nádoba soľou. “(cez svadobnú včelárku)

Nech je svetlo!

pestrý Popsicle Sticks Over White Background

Getty ImagesNatthawut Nungsanther / EyeEm

“Najhoršou darčekkou, ktorú dostala moja sestra, bola sada domácich lámp vyrobených z popínavých tyčiniek!” Jej manžel si myslel, že ich použijú (samozrejme – ich babička ich darovala !!!), ale skončila ich skladovaním niekoľko mesiacov, potom hodila keď je na nich zabudol! ” (cez Svadobné Bee)

Čo zvláštne tradície …

cestovateľ pouring tea from thermos

Getty ImagesZvyšky

“Bohatý strýko môjho manžela nám dal kávu termos a žltej uterákovú uteráku, veľmi pekne sme zistili, že po šiestich mesiacoch po našom svadbe dal bratovi svojho manžela to isté na svadbe.” (cez Reddit)

Darujte iným, ako by ste ich mali darovať.

čokoláda Fountain With Fondue, Fruits and Marshmallow on children party

Getty ImagesTsuguliev

“Dostala som čokoládovú fontákovú fontánu od niekoho, kto to chcel pre seba a myslím tým, že ju dala do registra darčekov sama a skončila v koši.” (cez Reddit)

Som A-T-H-I-E-S-T.

biblie and cross on desk

Getty Imagesbaona

“Žena a ja sme ateisti, dostali sme nejaký kovaný gigantský železný kríž, ktorý mal držať kuchársku knihu od niektorých veľmi katolíckych príbuzných a neustále sa na nich otriasli, že neboli v cirkvi” ženatý “, až na to, že to bolo nepríjemné. (cez Reddit)