Všetci vieme, že miesta na rýchle občerstvenie (a dokonca aj niektoré rýchlo neformálne reťazové reštaurácie) nie sú miestami na nájdenie zdravého jedla, ale existujú šikovné voľby, ktoré sa majú robiť. Tu je to, čo by ste si mali objednať, ak by ste radi uprednostnili zdravie pri Wendy’s:

Najlepšie Burger: Junior Hamburger

Toto 240-kalorické číslo s keksami a cibuľami (a 14 gramov bielkovín) vyhrá s zosuvom pôdy, najmä v porovnaní s Dave Triple, ktorý balenie v 1 090 kalórií napriek tomu je 71 gramov bielkovín.

obraz

Wendy

Najlepšie sendvič: grilované kuracie zábal

Približne 270 kalórií, táto možnosť tiež obsahuje 20 gramov bielkovín. To ďaleko prevyšuje Asiago Ranch Chicken Club, ktorý obsahuje 670 kalórií vďaka množstvu slaniny, syra a rančového dresingu.

obraz

Wendy

Najlepší šalát: Power Mediterranean Chicken

Toto dieťa vyčerpáva všetko ostatné. V balení s vegetariánmi a grilovaným kuracím mäsom je to len 450 kalórií, zatiaľ čo ešte balenie 8 gramov vlákniny a 40 gramov bielkovín. Plus to vyzerá celkom úžasne. Pre porovnanie, Spicy Chicken Caesar obsahuje viac ako 700 kalórií.

obraz

Wendy

Najlepšia strana: Chili

Prekvapivo, malá šálka chilli obsahuje menej kalórií než bočný šalát. A je nabitá aj 15 gramami bielkovín. Rozhodnite sa pre jednu z nich namiesto škrobového, 300-kalorického pečeného zemiaka alebo 320-kalorického malého poradí hranoliek.

obraz

Wendy

Kód PIN pre neskôr:

obraz

Nasledujte Delish na Instagram.