Rovnako populárne ako domovy Nehnuteľnosť Brothers hviezdy Jonathan a dizajn Drewa Scotta sú to, čo sa deje v ich milostnom živote – vážne, niektoré z najdôležitejších vyhľadávaní Google okolo nich sa pýtajú, či sú ženatí, rodičia alebo synové, a ak áno, či sú homosexuálni alebo rovní – a toto týždeň, Drew neúmyselne odpovedal na fanúšikov potom, čo sa dostal do styku so svojou priateľkou zo šiestich rokov Linda Phan. (Jonathan je tiež z trhu.)

HGTV hviezda môže byť známa pre renováciu rodinných domov, ale keď prišiel na jeho návrh, nechal niekoho iného robiť budovu – v tomto prípade vytvoril štvorvrstvový, Dr. Seussov inšpirovaný koláč. V pastelových farebných dizajnoch sa napodobňuje obľúbená kniha Phana, Oh, miesta, kam ideš, podľa ľudia.

vlastnosť Brothers engagement cake

Facebook / Le Dolci

“Vyzeralo to isté ako hora na knižnom obale a postava, ktorá stála na vrchole, mala prsteň visiaci od prsta,” povedal Scott časopisu.

On tiež špeciálne navrhnutý zásnubný prsteň, 1.2-karátové guľatý solitér vo vírivej polohe.

“Som stále v šoku,” povedal Phan v rozhovore dnes.

Scott spolupracoval s firmou Le Dolci Bake Shop v Toronte, aby navrhol tortu, ktorá obsahovala vrstvy belgickej čokoládovej torty matované v slanom karamelovom švajčiarskych medailí. Celá vec bola pokrytá jemným a jedlým atramentom, takže pekáreň mohol urobiť rozkvetlý dezertový zápas každý detail knihy, od seussovského písma až po tieňovanie na balónoch. (Jedna z dizajnérov torty dokonca priniesla svoju 4-ročnú synovú kópiu knihy, pričom sa často odvolávala na to, aby sa uistili, že všetko je správne, povedala nám zakladateľka pekárne Lisa Sanguedolce.)

vlastnosť Brothers engagement cake

Facebook / Le Dolci

Dokonca aj pekáreň má mimoriadny význam pre rodinu Scottovcov – bratia tam idú roky, dokonca aj natočia epizódu vlastných bratov. Len pred niekoľkými týždňami Scott vzal Phana do obchodu, aby si s ňou pečie koláč, ktorý nahral na Facebook Live.

Ako sa fanúšikovia pýtali, keď sa oženili, nepovedal ani slovo. “Som si istý, že potom vedel!” Sanguedolce napísal e-mailom.

vlastnosť Brothers

S láskavým dovolením Le Dolci

Scott ju nepredstavil len s dortom, keď navrhol; on odišiel všetci von, tajne nahrávanie vlaku “Zober si ma” niekoľko týždňov pred svadbou. Vo veľkej noci odniesol Phana do reštaurácie, v ktorej hrali nahrávku piesne, keď vyviedli tortu. Jeho nevesta mala byť ohromená.

“Keď to vyšlo a keď som bol na jednom koleni, Linda bola tak zmätená,” vysvetlil Scott. “Potom, čo povedala áno, vzal som ju cez niekoľko dverí dole, mal som – letel som do svojej rodiny, do rodiny, mali sme asi 200 našich rodín a priateľov, všetci jej starí priatelia zo strednej školy a všetci spolu – . “

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Od prvého momentu, keď som sa v roku 2010 stretla s Lindou, som vedel, že je výnimočná. A včera som sa stala najšťastnejším mužom na planéte, keď povedala #ido ❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Drew Scott (@mrdrewscott)

Oba bratia a Phan sa nedávno objavili na dnes ukázať, kde diskutovali o návrhu, a dĺžky, ktoré Drew musel ísť, aby udržal svoje plány pod zábaly. Často si požičia Jonathanovu telefónu – alebo členov svojho výrobného tímu -, aby zavolal do pekárne, a tak nepríjemne uvidí hovor od predajne.

“Drew dostal falošnú e-mailovú adresu na použitie, zatiaľ čo to všetko sa deje, on sa zbavil, aby zaznamenal pieseň – garantoval, že si buď myslela, že má príbeh, alebo že niečo je v zmesi na prázdniny,” povedal Jonathan.

Taktiež vtipkoval, že jeho návrh bratov vyvoláva aj tlak na neho, pretože ľudia sa zrazu pýtajú, či sa čoskoro chystá položiť otázku – a ak to urobí, ako sa mu podarí naplniť to, čo urobil jeho brat.

“Som blbec zamilovaná do tejto fantasknej ženy,” povedal korešpondentovi Jenne Bushovi Hagerovi, hoci rozhovor zmenil smer, kým by sa mohol vyjadriť, či aj on sa chystá nabiť na jedno koleno v blízkej budúcnosti. Necháme ho, aby urobil toto oznámenie vo svojom vlastnom čase.

Nasledujte Delish na Instagram.