Anna Faris je jedným z tých vzácnych osobností, ktoré sa naozaj spájajú. Či už rozdáva amatérsku radu na svojom podcastu, nekvalifikovaný, alebo vysielanie rozmazaných samovznietených na Twitter, neboje sa zdieľať nedokonalé detaily svojho života. Nemalo by to byť tak prekvapením, že mamičky hviezda diéta nie je ani trochu Hollywood.

Prípadová vec: Rozprávali sme sa s Farisom o jej nedávnom partnerstve so spoločnosťou KIND (ktorá obsahuje zábavné alebo zábavné video Anny, ktorá čítala rozhnevané tweety o štetinách s bielkovínami) a priznáva, že je posadnutá značkou hlavne preto, že jej občerstvenie chutí ako cukríky. Náš druh dievčaťa. Ona je tiež fanúšikom In-N-Out, Bellinis a bagely so smotanovým syrom – ďaleko od ovesných vločiek a vaječných bielok väčšina celebrít žije. V podstate je Faris hviezda, ktorú ste mali vlastne chcem ísť na večeru s.

Zdieľala, aké potraviny jedla na reg, a ako dokáže zostať v tvare bez toho, aby bola diétou ako gal.

Jie na cestách.

Ako zaneprázdnená mama s televíznou reláciou, novým filmom a podcastom na vyváženie je Faris vždy v pohybe. “Je to klišé, ale je to tak pravda, ako pracovná mama, ktorú bežíš, neustále sa snažíš nájsť zdravé veci, ktoré môžeš dať svojmu dieťaťu a sebe.” Keď je v spěchu, hovorí, že KIND bary naozaj prídu do spojky. Miluje morskú soľ z tmavých čokoládových a krémových arašidových maslov a dodáva ich aj svojmu synovi Jackovi.

obraz

Miluje túto dekadentnú raňajku.

Zatiaľ čo je fanúšik bagiel a smotanového syra, raz alebo dvakrát do roka si zariadi svoju obľúbenú pochúťku: Vajcia Benedikt. “Ak žijem v zábavnom hoteli, milujem izbovú službu Vajcia Benedikt,” hovorí. “Znie to ako naozaj herecká odpoveď, ale človek, mám rád vajcia Benedikt.”

Jej domáce jedlá sú veľmi talianske.

Zatiaľ čo Faris hovorí, že nie je skvelý kuchár, existujú niektoré spinky, ktoré má rád, vrátane veľa cestovín a čokoľvek talianskeho. Typické týždňové jedlo zahŕňa pečené kuracie mäso a pečené zemiaky a možno aj mozzarella a paradajkový šalát na strane.

Jej obsadený rozvrh ju udrží.

Napriek tomu, že je určite nie tak zdravý jedlík, Faris je očividne v skvelej forme. “Urobím naozaj zhovievavé jedlo, ale pokúšam sa trochu jediť,” vysvetľuje. V podstate je to všetko kontrola porcie. Navyše so všetkým, čo sa deje, nie je to, ako by sedela okolo veľa. “Myslím, že musím bežať veľa,” hovorí.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Tiež robia tieto krásne plášte na pláži, ale začal som vystrašovať zverejňovanie bikínových fotiek – cíti veľmi zvláštne – všetci mi dávajú pocit, že ma v sobotu obťažujú. Ľúbim ťa

Príspevok, ktorý zdieľa Anna Faris (@annafaris)

Pochádza z rodiny pekárov.

V duchu segmentu podcastov “Ako by ste postupovali”, požiadali sme Faris o to, čo by urobila, ak by na deň vďakyvzdania spálila koláč. Ako vždy mala peknú radu: Odstráňte kôru a rozmiešajte ju so zmrzlinou alebo šľahačkou, duh. V kuchyni to však nie je. “Moja mama by bola strašná, keby som spálil koláč!” Deň vďakyvzdania na Farisech zahŕňa 11 rôznych druhov koláčikov, takže všetci ostatní oficiálne potrebujú posilniť svoju hru.

Keď je to v pochybnosti, udržujte ho jednoduché.

Počas našej rozhovoru si Faris uvedomila, že má jej jedlo prostý. Česnekový chlieb s maslom a cesnakom. Plainý Cheesecake z New Yorku (z Cheesecake Factory, samozrejme). Cheeseburgery s americkým syrom. A napriek odporným priateľom s týmto zvykom si smažili hranolky v obľúbenom koreniste, majonéze. Vezmite si to, kale čipy.

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.