Ak ste niekedy videli kuchára šéfkuchára jedlo Pekelná kuchyňa a pomyslel si, “pssh, mohol by som to rozdrviť,” existuje niekoľko vecí, ktoré by ste mali vedieť pred odoslaním žiadosti: Jeden, strávite mesiac a pol strávite od zvyšku sveta. Dve, ​​nie je tak jednoduché, ako to vyzerá. A tri, majú nulové očakávania. niekedy.

Kuchár Ariel Malone, súťažiaci v tejto sezóne, rozbije všetky vyššie uvedené – a čo je naozaj pracovať spolu s Gordonom Ramsayom.

peklo's Kitchen Season 15

Hell’sKitchen / Fox / Facebook

Vaša prihláška je len začiatok.

Po šéfkuchárke v reštaurácii Hackensack, NJ, v ktorej Malone pracuje, ju prosil, aby požiadal Pekelná kuchyňa, 26-ročný kuchár strávil asi 2 až 3 mesiace pri rozhovoroch, aby zistil, či bude vhodná pre show. Prešla z telefonického rozhovoru, v ktorom sa výrobcovia pýtali na otázky, ktoré už odpovedala vo svojej žiadosti, na rozhovor v New Yorku, na rozhovor v Los Angeles.

“Ich otázky pomohli určiť, či ste rýchlym študentom, ako dobre sa prispôsobujete zmenám v živote, ako reagujete na ťažké situácie,” vysvetľuje Malone. “Počas rozhovoru s kamerou boli otázky viac situačné, ako napríklad:” Ak ste v kuchyni a niekto vás spálil, ako reagujete? ” Chcú mať zmysel pre vašu osobnosť – alebo ak ste mŕtva ryba bez osobnosti. “

ariel Malone

Hell’s Kitchen / Fox / Facebook

Výrobcovia sa dostanú von z cesty, aby vás chytili mimo stráže.

So 14 ročnými obdobiami prehliadky, ktoré už boli zabalené, musia výrobcovia prekvapiť, aby sa predišlo prerušeniu súťaže. Touto sezónou to znamenalo priniesť všetkých do LA – a okamžite ich šľahali do Las Vegas.

“Mysleli sme si, že sa chystáme do BLT [Steakhouse], takže sme všetci oblečení,” hovorí Ariel. “Mám šesť palcov na podpätku, a potom prekvapenie, v skutočnosti varenie jedlo, nemal som zmenu – dali mi kuchynskú obuv, pretože to je bezpečnostné nebezpečenstvo, ale ja som sa skončil musím zaväzovať na okraji mojich šiat, aby som sa na to nezúčastnil. “

Jediné, čo môžete urobiť, je jednoducho sa ozdobiť sami za to, čo príde.

Nie je to jediné prekvapenie, ktoré výrobcovia plánovali. Jedného rána prebudili obsadenie rockovou hudbou.

“Výrobcovia vedeli, že niektorí z nás vyrastali a sledovali show, takže sa im to páčilo,” hovorí. “Ak by sme boli trochu príliš povedomí, mali by nás prebudiť o dve hodiny skôr.”

Nie sú žiadne spoilers.

Výrobcovia neostávajú žiadne stopy – alebo vám pomôžu pripraviť sa na natáčanie – vôbec.

“Existuje nulový prípravok,” hovorí Malone. “Všetko, čo môžete urobiť, je jednoducho sa ozdobiť tým, čo príde.”

peklo's Kitchen Season 15

Hell’s Kitchen / Fox / Facebook

Gordon Ramsay je vlastne … Starostlivosť.

Ramsay vybudoval impérium na svojich zručnostiach ako šéfkuchár a v tomto procese si získal reputáciu ako peklo zastrašujúcej, obscénne húfacej, kričiacej až do krku žilovej reality reality hviezdy. Tento obraz neodráža skutočný Ramsay, tvrdí Malone.

“Úprimne povedané, je to naozaj pekný chlap,” hovorí. “Mám rád mentorstvo, ktoré dáva, nie je to žiadna kecy,” očakávam ten najlepší z vás “a je skutočne skutočný a pestrý.

Keď sa kamery neotáčali, zahrával sa s kuchármi a privítal rozhovor.

“Keď sme ho prvýkrát videli z kuchyne, bol to ako:” Zavolajte mi Gordon. ” Povedali sme: “áno, šéfkuchár, ale nehovoríme vám Gordon.” Získal toľko hviezd Michelin – získal titulárny šéfkuchár, “vysvetľuje. “Bol veľmi uvoľnený a povedal nám, aby sme sa ho niečo opýtali.”

Gordon Ramsay Sees Double

Chelsea Lauren

Vy ste odrezaní od zvyšku sveta pri natáčaní.

Zatiaľ čo s Ramsayom bolo prekvapivo ľahké pracovať, existovala jedna veľká výzva: byť odrezaní od rodiny a priateľov. Nemôžete mať žiadny kontakt s vonkajším svetom – nemôžete dokonca mať svoj mobilný telefón s vami bezohľadne posúvať Instagram počas prestojov – počas celého šesťtýždňového natáčania.

“Výrobcovia budú zavolať našich rodičov, aby ich aktualizovali o tom, čo sa deje, a dajte im vedieť, že všetko je v poriadku,” hovorí Malone. “Ak nemáte pohodlie domova, je to naozaj najťažšia časť toho, že ste na show. Ak máte hrubý deň, nemôžete len vyvolať svojho najlepšieho priateľa a porozprávať sa o tom, alebo vyraziť na jog, aby ste si vyčistili hlavu. “

Dokonca aj vtedy, keď ste predčasne vyradení, ste stále naklonení, kým sa filmové zábaly neobjavia.

“To vám dáva šancu dekomprimovať z toho, že ste na show,” hovorí. “Okrem toho nemôžu mať niekoho, kto by sa vrátil domov, a povedať, že vedia, čo sa stalo.”

To neznamená, že šesťtýždňová fotenie bola nešťastná. Malone rýchlo objasnil: “Sme v LA, počasie je pekné – bol som šťastný.”

peklo's Kitchen

Hell’s Kitchen / Fox / Facebook

Váš plán je zabalený.

Natáčanie sa uskutočňuje každý druhý deň, od pondelka cez sobotu (v nedeľu sú vždy vypnuté) počas šesťtýždňového obdobia súťaže.

“Nemal som hodinky, ale zvyčajne sme sa prebudili najneskôr o 7:00 a vrátili sa späť do dorms na večeru alebo niečo okolo 9 alebo 10 hodín”, hovorí Malone.

Čo Hell's Kitchen Is Really Like

Hell’s Kitchen / Fox / Facebook

Niekedy musíte ísť jednoducho – alebo ísť doma.

Je lákavé chcieť urobiť nadradené jedlo, ktoré naozaj zapôsobí Ramsay, a to je často dobre zamýšľaná chyba, ktorá posiela šéfkuchári.

“Konzistencia je kľúčová, takže naozaj odporúčam, aby ste sa držali s tým, čo viete,” hovorí Malone. “Ak sa nachádzate v situácii s vysokým stresom a môžete urobiť jednoduché jedlo naozaj, naozaj dobre, to je to, čo je naozaj pôsobivé.”

Nebojte sa ísť s tvojím črevom.

Nasledujte Delish na Instagram.