kate Middleton

Kate Middletonová milosť a dokonalý štýl ju urobili rovnako ako uctievaná ako princezná Diana pred ňou – a urobila veľa závidenia svojej bezchybnej postavy. Aj keď nie je taká aktívna ako jej sestra Pippa, Kate si v rekordnom čase znížila hmotnosť dieťaťa – dvakrát – a dokáže zostať štíhla napriek svojmu bohatému životnému štýlu. Tu je kráľovský režim stravovania, ktorý umožňuje všetko možné.

obraz

Nezabudnite to nalepiť neskôr!!

kate middleton bad cook

bazén
Miluje dobré kari.

Podľa Carolyn Robb, šéfkuchára kráľovskej rodiny už viac ako desať rokov, William má tráviť čas s Kate a jej rodinou, pretože spolu jedia na kuchynskom stole ako normálna rodina. Zdá sa, že vévodkyňa vyvinula lásku k vareniu (najmä kari) a hosťovala jedlá, kde sama slúži svojim hosťom, ale princ William stále dráždi jej varenie a vyhlási: “To je dôvod, prečo som tak chudá!”

stratený chicken

Dodržiava prísnu diétu.

Aby sa dala pred jej svadobným dňom odstrániť, hovorilo sa o tom, že využila Dukanovu diétu – program s vysokým obsahom bielkovín a nízkym obsahom uhličitanu, ktorý Jennifer Lopez a Gisele Bundchen používajú na zníženie hmotnosti dieťaťa. Ľahké bielkoviny, zelenina, ovocie a celozrnný chlieb sú kľúčom k režimu, a Kate matka, ďalší fanúšik stravy, potláča chute s krevetami a tvarohom.

kate Middleton and the Queen

Getty Images
Prisahala podľa rodinných receptov.

Pre svoje prvé Vianoce strávil v Sandringhame, Middleton prišiel s inteligentným darčekom pre kráľovnú Alžbetu. Rozhodla sa, že pôjde o DIY, a nie o kúpu niečo pre svoju babičku, a pre túto príležitosť rozbila dávku chutney svojej vlastnej babičky. “Mal som trochu obavy, ale druhý deň som si všimol, že je to na stole,” povedala.

zelenina Peas

Getty Images
Odstraňuje surové potraviny.

Aby sa zachovala veľkosť šesť čísel, bolo známe, že Middleton je v surovom pokrme, čo môže prispieť k jej žiariacej koži, zdravým vlasom a silným nechtom. Jej go-tos patrí ceviche, goji bobule, gazpacho, melónový šalát, mandľové mlieko a tabbouleh.

kate Middleton, royal family

Neschváli sa z dovolenky.

Keď Will a Kate prinesú deti do Sandringhamovho domu v Norfolku, aby strávili Vianoce s kráľovnou, sú pozdravení so všetkými druhmi darov. Vianočné ráno začína s vytrvalou raňajkami pred kostolom, po ktorom nasleduje obed zo šalátu s krevetami alebo homármi, pražená morka a tradičné strany ako pastier, mrkva a ružičkový kel. Príďte večera, šéfkuchár vyrezáva pôsobivé rebrá pečené, morčacie alebo šunkou, aby sa jedol s 15 až 20 ďalšími položkami formou bufetu.

jahody and cream

Joslyn Blair
Pracovala na boji s kuchynskou averziou.

Kvôli vážnej rannej nevoľnosti počas tehotenstva s princom Georgeom sa Middleton údajne musel podrobiť potravinovej hypnoterapii, aby podporila chuť do jedla napriek jej nevoľnosti. Diéta z avokáda, bobuľovitých plodov, ovsenej vločky a ďalšie pomohla jej dať na váhe potrebné pre zdravé tehotenstvo.

kate Middleton

Je dobrodružná jediná.

Hoci jesť pred kamerami je vždy rizikom, Kate a Will sa nedokázali odolať na úžasné cestovné na kanadskom kráľovskom turné. Na jedle a vínnom sviatku v Britskej Kolumbii Kate vydal geoduckové mušle s miso horčicovou omáčkou a poznamenal: “Je to naozaj nezvyčajné, nikdy som to nikdy nevidel, je to tak čerstvé z mora.”

lepkavý toffee pudding

Ušetrí priestor pre dezert.

Rodinné zhromaždenia často zahŕňajú tradičné cukrárske práce ako jam roll-poly alebo lepkavý karamelový puding – obľúbené to, že William a Harry sa tešili ako chlapci v Buckinghamskom paláci alebo Kensingtonskom paláci. Kráľovská rodina môže na Vianoce očakávať vianočný puding a ovocný koláč s popoludňajším čajom, ale Middleton zaobchádza s malými, aby si dal pri iných príležitostiach sladkosti a sladkosti.